Registrovat do Klubu posluchačů Radia Dechovka
*
*
*
*
*

Zadejte celé své jméno – tato položka se nebude nikomu nikde zobrazovat, zůstane diskrétní.

Zvolte si uživatelské jméno neboli přezdívku – tato položka se naopak bude zobrazovat ostatním členům klubu (například u vašich příspěvků v diskuzích).

Zadejte platnou adresu svého e-mailu, na níž vás můžeme kontaktovat – tato položka se stejně jako jméno a příjmení nikde nezobrazuje, považujeme ji za diskrétní.

Zadejte heslo, kterým se budete přihlašovat do klubu – z bezpečnostních důvodů vymyslete heslo zcela nové, odlišené od hesla, jaké máte pro vstup do své e-mailové schránky!

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná. Po vyplnění všech položek, prosím, stiskněte níže tlačítko "Registrovat do Klubu posluchačů Radia Dechovka". Následně Vám bude na zadanou elektronickou adresu zaslán e-mail s potvrzením o registraci. V němž je ještě potřeba kliknout na kontrolní odkaz (internetovou adresu). Tím svou registraci aktivujete.

Registrací do Klubu posluchačů vyslovujete souhlas s tím, že Vám Radio Dechovka může na zadanou e-mailovou adresu zasílat klubové informace, upozornění na novinky a zajímavosti ve svém vysílání i na internetových stránkách nebo pozvánky na zajímavé akce.

Členství v Klubu posluchačů Radia Dechovka lze zrušit, čímž budou vymazány všechny údaje daného členského profilu. Takový požadavek musí zaslat člen osobně elektronickou poštou na info(zavináč)radiodechovka.cz, a to z e-mailové adresy zadané při registraci.

Děkujeme za Váš zájem o členství v Klubu posluchačů.

Vaše Radio Dechovka

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...