Soutěže: Vyhrávejte s Radiem Dechovka

Radio Dechovka: Výherci proteinových produktů SmackerCo je to Smacker Protein Steak jste se dozvěděli v soutěži se společností Svoboda o tři dárkové tašky s výrobky Smacker. Kdo vyhrál? Jak se ceny dostaly k výhercům? (DOPLNĚNO)

Radio Dechovka: Kdo výhrál CD Jan Werich – DelikatesyV poslední letošní soutěži jsme hráli o tři CD Delikatesy s dosud digitálně nevydanými humornými úvahami Jana Wericha. Ve čtvrtek 30. 12. Táňa Pikartová vylosovala výherce.

Radio Dechovka: Výherci vína z Templářských sklepůDobré vínko z Templářských sklepů Čejkovice pro vaši podzimní pohodu, to byla výhra v další soutěži Radia Dechovka. Tři výherci získali každý po dvou lahvinkách.

Radio Dechovka: Výherci knihy Ladislav Smoljak hrající, bdícíNa prodlužující se podzimní večery jsme pro vás nachystali zábavné čtení. Do 28. října 2010 jsme soutěžili o tři knihy z nakladatelství Fragment Ladislav Smoljak hrající, bdící. Kdo vyhrál?

Radio Dechovka: Výherci vstupenek do Studia YpsilonYpsilonka zve na lednové a únorové reprízy nejnovějších inscenací. V první letošní soutěži na Radiu Dechovka jsme hráli o tři páry vstupenek na tato představení. Kdo je získal?

Radio Dechovka: Výherci dětského knižního vánočního balíčkuVánoce se blíží a Ježíšek si jistě láme hlavu s tím, co nadělit pod stromeček těm nejmenším. Dobrým tipem mohou být dětské knihy z vydavatelství Fragment. Hned o celý vánoční balíček jsme na Radiu Dechovka soutěžili do 16. prosince.

Radio Dechovka: Výherci CD Karla Gotta Livovky mého srdceDo 15. listopadu jsme soutěžili o CD Karla Gotta s osmnácti nádhernými lidovými písničkami. Album Lidovky mého srdce na Radiu Dechovka vyhráli tři z vás. Jste mezi nimi?

Radio Dechovka: Výherci knihy Václava KlausePrezident Václav Klaus jak jej možná neznáte. Tentokrát v roli autora čtivého cestopisu. Jeho kniha Zápisky z cest od vydavatelství Fragment byla předmětem naší soutěže. Kdo ji vyhrál?

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 08:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...