Na kávičku: Hosté Radia Dechovka

Radio Dechovka: Na kávičku

První dechovkové radio čas od času vítá ve svém studiu významné osobnosti více či méně spjaté s dechovou muzikou. Hodinový rozhovor, tedy občasník Na kávičku, vysíláme obvykle v neděli vpodvečer od 17:00 hodin coby pokračování Nedělní pohody. Hosté ale přicházejí i do dalších našich pořadů, jako jsou Písničky s Miloněm, Čaj o čtvrté nebo Svět dechovky.

Budeme rádi za vaše ohlasy, koho byste rádi slyšeli u mikrofonu Radia Dechovka, kdo by měl být pozván na rozhovor. Může jít o zpěváky, hudebníky, kapelníky, textaře... Vaše tipy nám budou cennou inspirací. Uvítáme i nabídky samotných kapel, které by rády přijely představit svou tvorbu. Nemusí se jednat samozřejmě jen o nejznámější orchestry. Radio Dechovka podporuje i malé, či teprve vznikající, nebo amatérské soubory. Vaše náměty očekáváme na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Radio Dechovka: Josef Vejvoda v Druhém poločasu u Milana BaštyMilan Bašta si do Druhého poločasu pozval nositele jednoho z nejvýznamnějších "dechovkových jmen" Josefa Vejvodu. Záznam rozhovoru naleznete ve zvukovém archivu.

Radio Dechovka: Josef Oplt v Čaji o čtvrté u Marty AdámkovéRád škrabe a maluje zdi, ale malíř to není... Zpěvák Josef Oplt byl hostem v Čaji o čtvrté, kde mluvil mj. o svých koníčcích i pěvecké kariéře. Záznam pořadu už je ve zvukovém archivu.

Radio Dechovka: Libkovanka – Kapelník představil mladou kapeluKapelník Libkovanky a textař Zdeněk Beneš přišel do pořadu Na kávičku. V rozhovoru s Františkem Dočkalem představil svou kapelu a hovořil i o práci autora textů dechovkových písní.

Radio Dechovka: Josef Zíma vzpomínal i na dabování MrazíkaJosef Zíma byl přesně po roce opět v Radiu Dechovka. V neděli 24. října 2010 usedl v našem studiu, aby v pořadu Na kávičku odpovídal na všetečné otázky Táni Pikartové.

Radio Dechovka: Zpěvačka u Babouků? Rozhovor s kapelníkem.Umíte si představit Babouky se sólovou zpěvačkou? Jak by asi zněla jejich hudba? A je to vůbec reálná představa? I na to se František Dočkal zeptal kapelníka jihočeských Babouků Petra Sshýbala. Ten byl 1. 8. 2010 naším hostem.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...