Na kávičku: Hosté Radia Dechovka

Radio Dechovka: Na kávičku

První dechovkové radio čas od času vítá ve svém studiu významné osobnosti více či méně spjaté s dechovou muzikou. Hodinový rozhovor, tedy občasník Na kávičku, vysíláme obvykle v neděli vpodvečer od 17:00 hodin coby pokračování Nedělní pohody. Hosté ale přicházejí i do dalších našich pořadů, jako jsou Písničky s Miloněm, Čaj o čtvrté nebo Svět dechovky.

Budeme rádi za vaše ohlasy, koho byste rádi slyšeli u mikrofonu Radia Dechovka, kdo by měl být pozván na rozhovor. Může jít o zpěváky, hudebníky, kapelníky, textaře... Vaše tipy nám budou cennou inspirací. Uvítáme i nabídky samotných kapel, které by rády přijely představit svou tvorbu. Nemusí se jednat samozřejmě jen o nejznámější orchestry. Radio Dechovka podporuje i malé, či teprve vznikající, nebo amatérské soubory. Vaše náměty očekáváme na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Radio Dechovka: Záznam rozhovoru s členy StrahovankyNedělní podvečer 14. března nám v Radiu Dechovka zpříjemnila milá návštěva. Na kávičku k nám dorazili Marta a František Adámkovi z kapely Strahovanka. Samozřejmě nechybí fotografie ze studia, k poslechu je připraven záznam rozhovoru.

Radio Dechovka: Záznam rozhovoru s Václavem HlaváčkemPrvním hostem v našem novém sídle se stal kapelník Krajanky a prezident Sdružení dechových orchestrů Václav Hlaváček. Nabízíme vám samozřejmě nejen záznam rozhovoru, ale i několik fotografií z živého vysílání.

Radio Dechovka: Záznam rozhovoru se zastupiteli PředbojeV neděli 14. 2. nás v Předboji, kde se nachází naše nové sídlo, oficiálně přivítali zastupitelé obce. Poslechněte si záznam rozhovoru Martina Pohody se starostkou a místostarostkou. Prohlédněte si také několik fotografií z našeho vysílacího studia.

RADIO DECHOVKA: Štěpán RakRadio Dechovka mělo 22. listopadu dalšího exkluzivního hosta. Veronika Culková v 17 hodin uvítala ve studiu známého kytarového virtuóza Štěpána Raka. Celý rozhovor si nyní můžete poslechnout ze záznamu. Prohlédněte si také fotografie.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 08:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...