Na kávičku: Hosté Radia Dechovka

Radio Dechovka: Na kávičku

První dechovkové radio čas od času vítá ve svém studiu významné osobnosti více či méně spjaté s dechovou muzikou. Hodinový rozhovor, tedy občasník Na kávičku, vysíláme obvykle v neděli vpodvečer od 17:00 hodin coby pokračování Nedělní pohody. Hosté ale přicházejí i do dalších našich pořadů, jako jsou Písničky s Miloněm, Čaj o čtvrté nebo Svět dechovky.

Budeme rádi za vaše ohlasy, koho byste rádi slyšeli u mikrofonu Radia Dechovka, kdo by měl být pozván na rozhovor. Může jít o zpěváky, hudebníky, kapelníky, textaře... Vaše tipy nám budou cennou inspirací. Uvítáme i nabídky samotných kapel, které by rády přijely představit svou tvorbu. Nemusí se jednat samozřejmě jen o nejznámější orchestry. Radio Dechovka podporuje i malé, či teprve vznikající, nebo amatérské soubory. Vaše náměty očekáváme na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Radio Dechovka: Záznam rozhovoru s členy StrahovankyNedělní podvečer 14. března nám v Radiu Dechovka zpříjemnila milá návštěva. Na kávičku k nám dorazili Marta a František Adámkovi z kapely Strahovanka. Samozřejmě nechybí fotografie ze studia, k poslechu je připraven záznam rozhovoru.

Radio Dechovka: Záznam rozhovoru se zastupiteli PředbojeV neděli 14. 2. nás v Předboji, kde se nachází naše nové sídlo, oficiálně přivítali zastupitelé obce. Poslechněte si záznam rozhovoru Martina Pohody se starostkou a místostarostkou. Prohlédněte si také několik fotografií z našeho vysílacího studia.

RADIO DECHOVKA: Štěpán RakRadio Dechovka mělo 22. listopadu dalšího exkluzivního hosta. Veronika Culková v 17 hodin uvítala ve studiu známého kytarového virtuóza Štěpána Raka. Celý rozhovor si nyní můžete poslechnout ze záznamu. Prohlédněte si také fotografie.

Radio Dechovka: Záznam rozhovoru s Václavem HlaváčkemPrvním hostem v našem novém sídle se stal kapelník Krajanky a prezident Sdružení dechových orchestrů Václav Hlaváček. Nabízíme vám samozřejmě nejen záznam rozhovoru, ale i několik fotografií z živého vysílání.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 07:45 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Přinášíme přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...