Aktuálně: Novinky a zajímavosti v programu

Radio Dechovka: Rozhovor s Evou a Vaškem v neděli na RDŽivý rozhovor s Evou a Vaškem! V neděli 25. 4. od 17:00 poslouchejte Radio Dechovka. Jedna z nejpopulárnějších dvojic české hudební scény pohovoří s Romanem Mischkou a zodpoví i vaše mailové a telefonické dotazy.

V neděli rozhovor s členy Strahovanky

strahovanka-frontV neděli 14. března 2010 od 17:00 hodin na Radiu Dechovka vysíláme rozhovor Martina Pohody se zpěvačkou a kapelníkem Strahovanky. Na kávičku k nám do studia přijdou Marta a František Adámkovi.

Radio Dechovka: V pátek 15. 1. rozhovor s Václavem HlaváčkemV pátek 15. ledna k nám přijde Na kávičku kapelník Krajanky a prezident Sdružení dechových orchestrů Václav Hlaváček. Ve studiu jej uvítá František Dočkal. Rozhovor poslouchejte na Radiu Dechovka od 17:00 hodin.

Radio Dechovka: Rozhovor se Štěpánem RakemNezmeškejte exkluzivního hosta živě na Radiu Dechovka! V neděli 22. 11. od 17:00 nás navštíví známý kytarový virtuóz Štěpán Rak. Myslíte, že nemá nic společného s dechovkou? Přesvědčí vás o opaku.

Radio Dechovka: Rozšiřujeme nedělní programNeděle si v kalendáři zvýrazněte červeně! Radio Dechovka začne od 11. 4. vysílat rozšířený moderovaný blok Nedělní pohoda – více prostoru pro mluvené slovo, nový hlas Romana Mischky.

Na kávičku: Zastupitelé obce Předboj

Radio Dechovka: Obec PředbojV neděli 14. 2. nás v Předboji, kde se nachází naše nové sídlo, oficiálně přivítají zastupitelé obce. Do studia za Martinem Pohodou přijdou Na kávičku starostka Pavla Příšovská a místostarostka Jaroslava Vondráčková. Rozhovor vysíláme od 17:00.

Radio Dechovka: Hudební dárkyNa Štědrý den i Silvestra pro vás připravujeme speciální vysílání. Vánoce i konec roku vám zpříjemníme výběrem toho nejlepšího z našeho hudebního archivu. Určitě si 24. i 31. prosince nalaďte Radio Dechovka.

Radio Dechovka: Josef Zíma v sobotu na Radiu DechovkaV sobotu 24. října poslouchejte výjimečný rozhovor Radky Macháčkové s legendou české dechovky Josefem Zímou. Odpolední interview začíná ve 13:30 hodin.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...