Aktuálně: Novinky a zajímavosti v programu

Radio Dechovka: Rozhovor s Josefem ZímouV neděli 24. 10. 2010 od 17 hodin poslouchejte pořad Na kávičku – rozhovor Táni Pikartové s Josefem Zímou. Připravíme samozřejmě i záznam vysílání a fotografie ze studia.

Radio Dechovka obměňuje znělky

Radio Dechovka: Radio Dechovka obměňuje znělkyJistě jste již ve vysílání zaznamenali, že od konce prázdnin Radio Dechovka postupně zařazuje nové znělky některých pořadů a spoty mezi písničkami. Doufáme, že se vám osvěžení našeho tzv. zvukového obalu líbí. Přejeme hezký poslech.

Tuto neděli 1. 8. rozhovor s kapelníkem Babouků

Radio Dechovka: Tuto neděli 1. 8. rozhovor s kapelníkem BaboukůV neděli 1. srpna přijde do Radia Dechovka na rozhovor kapelník jihočeských Babouků Petr Shýbal. Pořad Na kávičku poslouchejte od 17:00 hodin. Záznam vysílání a fotografie ze studia najdete v neděli vpodvečer zde na webu.

Radio Dechovka: 6. července narozeninové vysíláníV úterý 6. 7. porcujeme narozeninový dort! Radio Dechovka oslaví první rok od začátku vysílání. Od 15:00 do 17:00 hodin poslouchejte přímý přenos ze zahradní slavnosti.

Tuto neděli 3. 10. rozhovor s kapelníkem Libkovanky

Radio Dechovka: Tuto neděli 4. 10. rozhovor s kapelníkem LibkovankyV neděli 3. října přijde do Radia Dechovka kapelník a textař Libkovany Zdeněk Beneš. Rozhovor s ním v pořadu Na kávičku poslouchejte od 17 hodin. Záznam vysílání i fotografie ze studia najdete v neděli vpodvečer zde na webu.

V sobotu 21. 8. od 23:00 dechovková diskotéka

Radio Dechovka: V sobotu 21. 8. od 23:00 dechovková diskotékaTuto sobotu 21. 8. na vaše četná přání reprízujeme silvestrovskou dechovkovou diskotéku. Blok známých dechovkových hitů, jak je neznáte, začíná ve 23:00.

18. 7. rozhovor s členy Kyzivátovy DH Libáň

Radio Dechovka: V neděli 18. 7. rozhovor s členy Kyzivátovy DH LibáňTuto neděli 18. 7. od 17 hodin budou hosty pořadu Na kávičku členové Kyzivátovy dechové hudby Libáň – kapelník František Hrdý a umělecký vedoucí Petr Drahoňovský. Záznam pořadu pak najdete ve zvukovém archivu.

4. července rozhovor s Miloněm Čepelkou

Radio Dechovka: 4. července rozhovor s Miloněm ČepelkouV neděli 4. července 2010 od 17:00 hodin vysíláme pořad Na kávičku. Hostem Romana Mischky bude tentokrát Miloň Čepelka, herec, scénárista, básník, spisovatel a mimo jiné i textař dechovkových písní.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...