Aktuálně: Novinky a zajímavosti v programu

Josef Vejvoda v Druhém poločasu ve středu 16. 2.

Radio Dechovka: Josef Vejvoda v Druhém poločasu ve středu 16. února7. týden bude na Radiu Dechovka ve znamení významných hostů. Další přijde k Milanu Baštovi do Druhého poločasu. Na slovíčko přijde 16. února od 16 hodin Josef Vejvoda.

Radio Dechovka: Rozšiřujeme orchestrálkyOrchestrální půlhodinka se proměňuje v Orchestrální hodinku. Každý den mezi 19. a 20. hodinou na Radiu Dechovka neuslyšíte lidský hlas. Sólo totiž patří hudebním nástrojům.

Radio Dechovka: Druhý poločas – A. Hemala hostem M. BaštyPrvní vydání nového pořadu Druhý poločas nabídne rozhovor s Alexandrem Hemalou. Ve středu 5. 1. od 16:00 si s ním bude na Radiu Dechovka povídat moderátor Milan Bašta.

Radio Dechovka: Nové pořady a noví moderátořiPřipravujeme pro vás nové pořady. V rolích moderátorů se představí už 21. prosince zpěvačka Strahovanky Marta Adámková, v lednu pak Miloň Čepelka, Václav Hlaváček a Milan Bašta.

Josef Oplt v Čaji o čtvrté v úterý 15. února

Radio Dechovka: Josef Oplt v Čaji o čtvrté v úterý 15. únoraSólista Hudebního divadla Karlín, muzikálový a dechovkový zpěvák Josef Oplt bude hostem Marty Adámkové. Do Čaje o čtvrté přijde v úterý 15. února. Rozhovor začne v 16:00 hodin.

Radio Dechovka: Alexander Hemala v Druhém poločasuHostem Milana Bašty v prvním vydání nového pořadu Druhý poločas byl Alexander Hemala. Reprízu rozhovoru poslouchejte na Radiu Dechovka ve středu 12. 1. od 16:00 hodin.

Radio Dechovka: Hudebně štědré Vánoce a bujarý Silvestr na RDNa Štědrý den bude Radio Dechovka vysílat jen koledy a vánoční písničky, na Silvestra očekávejte Hospodskou zábavou, Dechovkovou diskotékou a scénky předních bavičů.

Radio Dechovka: Rozhovor s Josefem ZímouV neděli 24. 10. 2010 od 17 hodin poslouchejte pořad Na kávičku – rozhovor Táni Pikartové s Josefem Zímou. Připravíme samozřejmě i záznam vysílání a fotografie ze studia.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 11:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 11:00 do 17:00 hodin
Nedělní pohoda
Rozšířené víkendové vysílání.
Radio Dechovka: Nedělní pohoda

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...