Aktuálně: Novinky a zajímavosti v programu

Repríza Čaje o čtvrté s J. Opltem v úterý 22. 2.

Radio Dechovka: Repríza Čaje o čtvrté s J. Opltem v úterý 22. 2.Zpěvák Josef Oplt přišel 15. 2. 2011 na slovíčko k Martě Adámkové do pořadu Čaj o čtvrté. Celý rozhovor si můžete poslechnout v repríze ještě v úterý 22. února opět od 16:00 hodin.

Josef Vejvoda v Druhém poločasu ve středu 16. 2.

Radio Dechovka: Josef Vejvoda v Druhém poločasu ve středu 16. února7. týden bude na Radiu Dechovka ve znamení významných hostů. Další přijde k Milanu Baštovi do Druhého poločasu. Na slovíčko přijde 16. února od 16 hodin Josef Vejvoda.

Radio Dechovka: Rozšiřujeme orchestrálkyOrchestrální půlhodinka se proměňuje v Orchestrální hodinku. Každý den mezi 19. a 20. hodinou na Radiu Dechovka neuslyšíte lidský hlas. Sólo totiž patří hudebním nástrojům.

Josef Oplt v Čaji o čtvrté v úterý 15. února

Radio Dechovka: Josef Oplt v Čaji o čtvrté v úterý 15. únoraSólista Hudebního divadla Karlín, muzikálový a dechovkový zpěvák Josef Oplt bude hostem Marty Adámkové. Do Čaje o čtvrté přijde v úterý 15. února. Rozhovor začne v 16:00 hodin.

Radio Dechovka: Alexander Hemala v Druhém poločasuHostem Milana Bašty v prvním vydání nového pořadu Druhý poločas byl Alexander Hemala. Reprízu rozhovoru poslouchejte na Radiu Dechovka ve středu 12. 1. od 16:00 hodin.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...