Aktuálně: Novinky a zajímavosti v programu

Host Čaje o čtvrté 4. října: Blanka Tůmová

Radio Dechovka: Blanka Tůmová v Čaji o čtvrtéV úterý 4. října od 16:00 hodin poslouchejte Čaj o čtvrté. Hostem Marty Adámkové bude zpěvačka Veselky Blanka Tůmová. Reprízu rozhovoru vysíláme v úterý 11. 10. od 16:00.

Hosté Nedělní pohody: Mělničanka

Radio Dechovka: MělničankaNedělní odpoledne 11. září vám svým vysíláním zpříjemní nejen Roman Mischka, ale také členové kapely Mělničanka, kteří přijou do studia na slovíčko. Rozhovor začíná v 16:00.

Čaj o čtvrté: Rozhovor se Zorkou Kohoutovou

Radio Dechovka: Čaj o čtvrté – Rozhovor se Zorkou KohoutovouV úterý 21. 6. v Čaji o čtvrté uvítáme Zorku Kohoutovou. Marta Adámková se jí bude ptát na pěveckou kariéru a na hudební i životní partnery. Reprízu vysíláme 28. 6. Začínáme vždy v 16:00.

Druhý poločas: Zpěvák Žadovjáků u Milana Bašty

Radio Dechovka: Druhý poločas Milana BaštyVe středu 7. 9. od 16:00 bude hostem Milana Bašty v Druhém poločasu zpěvák slovácké DH Žadovjáci Miroslav Surka, přijde i M. Surka ml., šéf CBC Big Bandu. Reprízu vysíláme 14. 9. od 16:00.

Radio Dechovka: Narozeninové vysílání RD – Středa 6. 7. od 15:00Radio Dechovovka bude mít ve středu 6. července již druhé narozeniny. Od 15:00 hodin poslouchejte výroční vysílání s Radkou Macháčkovou a Romanem Mischkou.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...