Aktuálně: Novinky a zajímavosti v programu

Novinka v programu: Rady spotřebitelům

Radio Dechovka: Rady spotřebitelůmKaždou středu po 16. hodině vysíláme nový pořad Rady spotřebitelům. Josef Černý poskytuje odborné rady, jak se bránit nepravostem nepoctivých obchodníků.

Rozšiřujeme Svět dechovky: dvě vydání

Radio Dechovka: Rozšiřujeme Svět dechovkySvět dechovky  - každý čtvrtek od 16:00 hraje V. Hlaváček výběr té nejlepší dechovky.

Karel Hegner 27. prosince hostem Čaje o čtvrté

Radio Dechovka: Karel Hegner v Čaji o čtvrtéV úterý 27. 12. od 16:00 poslouchejte Čaj o čtvrté. Hostem pořadu Marty Adámkové bude zpěvák, konferenciér a profesor JAMU Karel Hegner. Repríza rozhovoru v úterý 3. 1. od 16:00.

Radio Dechovka: Hudební nadílka – Vánoce a Silvestr 2011Na Štedrý den hrajeme jen koledy a vánoční písně, o půlnoci Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby. Na Silvestra se těšte na Hospodskou zábavu speciál a Dechovkovou diskotéku.

Radio Dechovka: Státní smutekRadio Dechovka o Státním smutku ve dnech 21.–23. 12. ruší pořad Hospodská zábava a v pátek 23. 12. v pravé poledne uctí památku Václava Havla minutou ticha.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...