Vaše foto: Fotografie od posluchačů

carousel-novelogo2Logo Radia Dechovka se začíná objevovat na automobilech, prodejnách i vedle populárních osobností. Prohlédněte si na fotografiích, kam všude si naši milí posluchači - fanoušci vylepili samolepky prvního dechovkového radia.

140627-kabes-narozeninyNa oslavách 5. narozenin Radia Dechovka fotografoval také posluchač Josef Kabeš. Za zaslání snímků děkujeme!

140620-horak-foto frontFotografie z oslavy 5. narozenin Radia Dechovka nám zaslal také posluchač Oldřich Horák z Dolní Branné. Také jemu za obrazové příspěvky děkujeme!

140627-jirina vavrovaSvé snímky z oslavy 5. narozenin Radia Dechovka nám poskytla i posluchačka Jiřina Vávrová. Z našeho vysílání ji znáte také jako naši "kojetickou spojku". Děkujeme!

140618-naroz-borkovicFotografie z oslavy 5. narozenin Radia Dechovka nám zaslal také věrný posluchač Tomáš z Borkovic. Děkujeme!

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...