Archiv soutěží: O co jsme hráli a kdo vyhrál

Radio Dechovka: Vyhrajte vstupenky na BudvarkuJeště nemáte na neděli 7. října plány? Vypravte se na koncert Budvarky v pražském Divadle ABC. Dvacítka z vás může v soutěži Radia Dechovka vyhrát každý dvě volné vstupenky...

Radio Dechovka: Výherci vstupenek na J. Zímu a MoravankuKdo jsou výherci celkem čtyřiceti vstupenek do Divadla ABC v Praze na vystoupení Josefa Zímu s Moravankou a na jubilejní koncert Josefa Zímy?

Radio Dechovka: Výherci publikace Křížem krážem po ČeskuRady spotřebitelům Josefa Černého v knižním vydání mají své výherce. Vylosovali jsme tři šťastné majitele publikace Dobré rady pro nákupy a reklamace. Kdo je tedy získává?

Radio Dechovka: Výherci knihy Umřel jsem v sobotuV sobotu 9. 6. přišel do Radia Dechovka na rozhovor spisovatel Josef Formánek. Autoři dvou nejzajímavějších otázek pro hosta vyhráli autorovu knihu Umřel jsem v sobotu.

Radio Dechovka: Výherci knih z nakladatelství FragmentVe hře byly krásně knihy Tři mušketýři, Hraběte Monte Christo a Broučci. O knižní klasiku jsme hráli v další soutěži Radia Dechovka a nakladatelství Fragment. Kdo vyhrál?

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...