Archiv soutěží: O co jsme hráli a kdo vyhrál

Radio Dechovka: Soutěž VitanaZnáme šťastné vítěze voňavé soutěže s Vitanou! Balíčky s novými, ryze přírodními Natur polévkami získali za spávné odpovědi tři posluchači. Táňa Pikartová je vylosovala v pondělí 19. října v odpoledním vysílání Radia Dechovka. Není mezi výherci i vaše jméno? Podíveje se!

Radio Dechovka: Výherci soutěže AureconZnáme pět výherců soutěže o balíčky s přípravky Aurecon. Táňa Pikartová je vylosovala v pondělí 12. října v odpoledním vysílání. Zkrontrolujte si, zda-li jste vyhráli!

 

Radio Dechovka: Soutěž CitrovitalOd 7. do 20. září 2009 probíhala na Radiu Dechovka soutěž s přírodními přípravky Citrovital. Ty prostřednictvím výtažků z grepových jadérek pomáhají posilovat vaši celkovou imunitu, zvyšovat odolnost sliznic, očišťovat organismus, zlepšovat krevní oběh a jsou také účinnou ochranou proti virovým i bakteriálním onemocněním.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...