Archiv soutěží: O co jsme hráli a kdo vyhrál

Radio Dechovka: Výherci kosmetiky pro omlazení pletiOd 1. do 14. 2. jste se mohli zapojit do soutěže o kosmetiku pro omlazení zralé pleti. Kteří tři výherci nakonec získali sérum Diamondceutical z řady Fytofontana Cosmeceuticals?

Radio Dechovka: Kdo vyhrál v soutěži s pivovarem Kozel?Soutěže s pivovarem Kozel se zúčastnili stovky posluchačů. Vyhrát ale mohli jen tři z vás. Kdo se tedy může těšit na originální velkopopovický půllitr? Losování proběhnulo ve čtvrtek, ve vysílání Táni Pikartové. Tady jsou jména vítězů...

Radio Dechovka: Výherci soutěže s Tereziánskými sklepyOd 14. do 20. 12. jsme soutěžili o balíčky červeného a bílého jakostního odrůdového vína z Tereziánských sklepů. Kdo se může na lahvinky těšit? V pondělí 21. 12. byli vylosováni výherci...

Radio Dechovka: Výherci soutěže EkolampOd 10. do 22. 11. jste se na Radiu Dechovka mohli zapojit do soutěže o tři balíčky kompaktních úsporných zářivek se společností Ekolamp, stačilo zodpovědět trojici otázek. Kdo jsou šťastní výherci?

Radio Dechovka: Výherci multifunkčních frapovačůV soutěži se značkou MILKIN jsme od 18. do 27. 1. 2010 hráli o tři multifunkční frapovače. Losování už proběhnulo, zkontrolujte si tedy, zda-li můžete vyhlížet pošťáka s balíčkem obsahujícím vysněnou výhru.

Radio Dechovka: Výherci soutěže o belgické pralinkyOd Štědrého dne do Silvestra jste mohli na Radiu Dechovka soutěžit o originální belgické pralinky od prodejny V!VA Praha. Táňa Pikartová 31. 12. odpoledne vylosovala tři výherce.

Radio Dechovka: Soutěž – Květináče Plastia MimosaOd 26. 11. do 9. 12. jste se mohli zapojit do další soutěže. Hráli jsme o produkty od společnosti Plastia z Nového Veselí. Stačilo zodpovědět jedinou otázku. Nyní už známe pět výherců, kteří získali květináče Mimosa.

Radio Dechovka: Soutěž AcylpyrinSoutěž se šumivými tabletami spojujícími analgetické a antypyretické účinky Acylpyrin +C skončila. Ťáňa Pikartová 5. 11. odpoledne vylosovala tři výherce. Ti se mohou těšit na lékárničku s Acylpyrinem a dalšími užitečnými medikamenty.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 08:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...