Archiv soutěží: O co jsme hráli a kdo vyhrál

Radio Dechovka: Výherci publikací Křížem krážem po ČeskuVykročte do letošní turistické sezóny vybaveni praktickými publikacemi Křížem krážem po Česku od vydavatelství Fragment. Pět titulů z této série jste mohli vyhrát v naší soutěži. Na koho se usmálo štěstí?

Radio Dechovka: Výherci soutěže o plavbu gondolou po VltavěUžijte si romantickou plavbu originální benátskou gondolou po Vltavě v rámci barokního vodního špektáklu Svatojánské Navalis, který se uskuteční v Praze od 13. do 16. května. Tři z vás v soutěži s Muzeem Karlova mostu vyhráli po dvojici lodních lístků a poplují zdarma!

Radio Dechovka: Výherci soutěže s kosmetikou DoveVe čtvrtek 15. dubna 2010 jsme završili soutěž o hodnotné balíčky sprchové a koupelové kosmetiky Dove, která spolehlivě pomáhá v péči o stále pevnou a hydratovanou pokožku v každém věku.

Radio Dechovka: Výherci soutěže o gel SanytolDalší soutěž Radia Dechovka o dezinfekční gel Sanytol skončila. Užitečného pomocníka v praktickém balení do kabelky či kufříku vyhráli tři soutěžící. Zkontrolujte si, zda-li nejste mezi nimi.

Radio Dechovka: Výherci hodnotných balíčků CoregaV soutěži Radia Dechovka a společnosti GlaxoSmithKline jste v druhé polovině května 2010 soutěžili o hodnotné balíčky přípravků Corega pro kvalitní dentální péči. Současně jsme vás zvali do bezplatného centra ústní hygieny pro seniory na Corega Tour. Kdo získává výhru?

Radio Dechovka: Výherci knihy Hrady a zámky ČROd 15. do 29. dubna 2010 jsme na prvním dechovkovém radiu soutěžili o poutavou knihu Hrady a zámky České republiky z produkce vydavatelství Fragment. Správné odpovědi a také tři výherci, kterým zasíláme tuto publikaci, už jsou známí.

Radio Dechovka: Výherci soutěže s Velkopopovickým KozlemOd 18. do 31. března 2010 probíhala na Radiu Dechovka soutěž o tři balíky praktických plechovek Velkopopovického Kozla, který může dobře posloužit nejen jako osvěžující nápoj, ale i jako důmyslná ingredience při vaření. Kdo jsou výherci?

Radio Dechovka: Výherci soutěže o knihu Kudy z nudyOd 18. do 28. února probíhala soutěž Radia Dechovka a agentury CzechTourism o knihu Kudy z nudy, která nabízí tři stovky osvědčených tipů, jak v ČR zajímavě trávit volný čas. Tři vítězové už jsou známí.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 11:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Od 11:00 do 17:00 hodin
Sobotní pohoda
Rozšířené víkendové vysílání.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...