Archiv soutěží: O co jsme hráli a kdo vyhrál

Radio Dechovka: Výherci CD Josefa ZímyNejvětší šlágry samotného krále české dechovky najdete na zbrusu novém CD Josefa Zímy s titulem Když muzika začne hrát. O tři tato CD jsme na Radiu Dechovka soutěžili v druhé půli září 2010.

Radio Dechovka: Výherci soutěže o Natur polévky VitanaZapojili jste se do lákavé soutěže o dobroty Vitana Natur? Soutěž prvního dechovkového radia probíhala do 1. 9., takže je jasné, že už známe jména výherců. Sačilo odpovědět na dvě jednoduché soutěžní otázky a mohli jste získat balíčky s polévkami Vitana.

Radio Dechovka: Výherci pobytů v Peci pod SněžkouRadio Dechovka a Kluci v akci vás posílají do Pece pod Sněžkou na báječný víkendový pobyt v Pražské boudě grátis! Za tři správné odpovědi jste mohli získat vouechery pro dvě osoby. Nyní už známe dva šťastné výherce.

Radio Dechovka: Výherci lahodných knedlíků SvobodaSoutěž Radia Dechovka o lahodné knedlíky Svoboda zná své rozuzlení. Výherci naší první červencové hry byli vylosováni ve čtvrtek 15. července 2010 v odpoledním vysílání Táni Pikartové. Zkontrolujte si, jestli právě na vaši adresu poputuje některá ze tří "knedlíkových sad".

Radio Dechovka: Výherci vstupenek na Staré HradyVypravili jsme vás na dostaveníčko s čarodějnicemi i dalšími pohádkovými bytostmi a současně na prohlídku překrásného renesančního komplexu Staré Hrady. V první polovině září 2010 jste vyhrávali volné vstupenky na tento hrad a zámek!

Radio Dechovka: Výherci chladivých a hřejivých polštářků IbalginBolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů... Při boji s akutní i chronickou bolestí je dobré mít po ruce spolehlivého pomocníka, jakým je Ibalgin. V pondělí 16. 8. jsme losovali výherce chladivých a hřejivých polštářků Ibalgin.

Radio Dechovka: Předávání výher – Knedlíky SvobodaVrtalo vám také někdy v hlavě, jak se vlastně ceny z našich soutěží dostanou k výhercům – obzvláště, jednalo-li se v jedné nedávné hře o knedlíky? Prohlédněte si fotografie, s jakou péčí byly sady knedlíků Svoboda doručeny k natěšeným a mile překvapeným vítězům.

Radio Dechovka: Výherci vstupenek na hrady a zámekRadio Dechovka vás posílá na prohlídku našich nejvýznamnějších památek grátis. V soutěži s Národním památkovým ústavem Středočeského kraje jste vyhrávali vstupenky na Karlštejn, Křivoklát a Konopiště.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 08:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...