Aktuality

Radio Dechovka: Stěhujeme se do KojeticRadio Dechovka bude od 27. 11. prvním radiem vysílajícím z malebného venkovského nádražíčka. Studio stěhujeme do Kojetic.

111022-prvni-dechoteka-frontZúčastněte se veřejného natáčení Radia Dechovka. Staňte se součástí rozhovorů se zajímavými hosty. Během listopadu a prosince v KC Novodvorská v Praze – Lhotce.

Radio Dechovka: Rozšiřujeme vysíláníRozšířili jsme internetové vysílání a nově je Radio Dechovka dostupné v kabelové síti několika obcí na Havlíčkobrodsku.

Radio Dechovka: Poslouchejte nás v novém přehrávačiMáme nový přehrávač vysílání. Spouští se ikonou v podobě starého rozhlasového přijímače v záhlaví našeho webu. Jaké jsou funkce nového přehrávače a jak se ovládají?

carousel-novelogo2Počítáte se mezi příznivce prvního dechovkového radia? Rádi vám zašleme naše samolepky. Kam si je nalepíte?

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...