Aktuality

Koncert Budvarky je opět zrušenKoncert Budvarky se bohužel opět ruší! Z důvodu nemoci jednoho z účikujících oznámila pořádající agentura přesunutí koncertu na březen.

Radio Dechovka: Koncert Budvarky je zrušenKoncert Budvarky, který se měl konat v neděli 7. října 2012 od 15 hodin v pražském Divadle ABC, je z technických důvodů zrušen! Stanoven bude náhradní termín koncertu.

Radio Dechovka: RD podalo trestní oznámení na podvodníkaRadio Dechovka čelí systematickému útoku podvodníka. Proto podalo trestní oznámení. Žádáme posluchače i současné či potenciální obchodní partnery o zvýšenou obezřetnost.

Radio Dechovka: RD hraje nejvíce skladebRadio Dechovka s přicházejícím podzimem rozhodně neusíná. Náš už tak bohatý hudební archiv je denně obohacován o desítky krásných nových písniček.

Radio Dechovka: Třetí narozeniny RD – Přijeďte 16. 6. do KojeticOslava třetích narozenin Radia Dechovka proběhne v sobotu 16. 6. od 12 hodin v Kojeticích u Prahy. Zahraje Kyzivátova DH Libáň, vystoupí kouzelník, v obci bude pouť. Slavte s námi!

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...