Aktuality: Co je nového kolem RD

Radio Dechovka: RD hraje nejvíce skladebRadio Dechovka s přicházejícím podzimem rozhodně neusíná. Náš už tak bohatý hudební archiv je denně obohacován o desítky krásných nových písniček.

Radio Dechovka: Třetí narozeniny RD – Přijeďte 16. 6. do KojeticOslava třetích narozenin Radia Dechovka proběhne v sobotu 16. 6. od 12 hodin v Kojeticích u Prahy. Zahraje Kyzivátova DH Libáň, vystoupí kouzelník, v obci bude pouť. Slavte s námi!

Radio Dechovka: Dechovkové legendy – Josef Zím a StraňankaProjekt Dechovkové legendy pokračuje. Ve čtvrtek 22. března v Divadle ABC v Praze moderátor Josef Zíma představí Krajanku kapelníka Václava Hlaváčka.

Radio Dechovka: Podvodníci se vydávají za Radio DechovkaNevěřte každému, kdo se na internetu či sociálních sítích vydává za Radio Dechovka nebo jeho pracovníky. První dechovkové radio využívá pouze tento oficiální web www.radiodechovka.cz

Radio Dechovka: RD podalo trestní oznámení na podvodníkaRadio Dechovka čelí systematickému útoku podvodníka. Proto podalo trestní oznámení. Žádáme posluchače i současné či potenciální obchodní partnery o zvýšenou obezřetnost.

Radio Dechovka: Dechovkové legendy – BožejáciBožejáci zahrají v Divadle ABC v neděli 15. dubna od 14:00 hodin. Využijte slevu 100,- Kč na vstupenku pro posluchače RD. Soutěž oi vstupy zdarma již byla uzavřena.

Radio Dechovka: Dechovkové legendy – Josef Zím a StraňankaRadio Dechovka je hlavním mediálním partnerem projektu Dechovkové legendy, v jehož rámci 26. 2. zahraje v Divadle Rokoko DH Straňanka. Získejte slevu na vstupné!

Radio Dechovka: Stěhujeme se do KojeticRadio Dechovka bude od 27. 11. prvním radiem vysílajícím z malebného venkovského nádražíčka. Studio stěhujeme do Kojetic.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 16:00 do 17:00 hodin
Svět dechovky –
malé dechové orchestry

Radio Dechovka: Svět dechovky
Radio Dechovka: Václav Hlaváček
Kapelník Krajanky Václav Hlaváček uvádí hodinový pořad.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 23:00 do 00:00 hodin
Svět dechovky –
velké dechové orchestry

Radio Dechovka: Svět dechovky
Radio Dechovka: Václav Hlaváček
Kapelník Krajanky Václav Hlaváček uvádí hodinový pořad.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...