Pořady: Detaily o jednotlivých relacích

A DOST vizual linka

Spotřebitelský magazín A DOST! a moderátor Jan Tuna nově i na Radiu Dechovka. Každou sobotu a neděli od 10 hodin uslyšíte, jak dopadly testy výrobků a dozvíte se rady, jak nenaletět na triky obchodníků.

Radio Dechovka: Kulturní servis

Kam vyrazit za kulturou? Poradí vám Jirka Sýkora. Jeho tipy si poslechněte každý všední den v 8:00, 14:00 nebo 21:00 hodin, a v sobotu a v neděli v 9:00 hodin.

Radio Dechovka: Písničky s Miloněm

Radio Dechovka uvádí exkluzivní pořad Miloně Čepelky, půlhodinový týdeník Písničky s Miloněm. Jeho relaci poslouchejte v pondělí a pátek od 16:00 hodin.

Radio Dechovka: Svět dechovky

Svět české, moravské a slezské dechovky pod drobnohledem Václava Hlaváčka, kapelníka Krajanky. Ve čtvrtek od 16:00 malé orchestry, od 23:00 velké dechové orchestry.

Radio Dechovka: Písničky na přání

Každý den hodinu před polednem vám hrajeme 120 minut na přání. Vaše vzkazy, gratulace a pozdravy vyřizujeme mezi 11. a 13. hodinou. Objednávat můžete e-mailem i telefonicky.

Radio Dechovka: Orchestrální hodinka

Pravidelný pořad v programu Radia Dechovka. Denně v 19:00 hodin začíná půlhodinka plná výhradně orchestrálních skladeb.

Radio Dechovka: Kabaret

Vypravte se s Petrem Sovičem proti proudu času a zavzpomínejte na melodie a kapely let minulých. Pořad Kabaret vysíláme každou středu odpoledne od 16 hodin.

Radio Dechovka: Táborový oheň

Každý večer od 20:00 hodin hrajeme písničky od táborového ohně. Šedesátiminutový hudební speciál vám připomíná melodie, které znáte z vandrů, festivalů a potlachů.

Radio Dechovka: Čaj o čtvrté

Zpěvačka Strahovanky Marta Adámková vás provází půlhodinkou plnou hudby a povídání o lidech z hudební branže. Pořad vysíláme vždy v úterý od 16:00 hodin.

header evaavasek porad

Pořad s oblíbenou dvojicí jsme vysílali vždy v pátek. Pořad má momentálně přestávku.

Radio Dechovka: Hospodská zábava

Každý večer po desáté vysíláme s hvězdičkou – jen pro dospělé! Pokud vám není cizí košilatý humor, poslechněte si denně od 22:00 hodin Hospodskou zábavu.

Jana VituPoslechněte si pořad Old Country Polka Time, který v USA vysílají pro české imigranty krajané Jana a Libor Vítů.

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...