Oslava 7. narozenin Radia Dechovka proběhne v sobotu 11. 6. 2016 v Kojeticích u Prahy. Program právě ladíme. Už víme, že startujeme ve 12:30 a zahraje nám kapela Mělničanka. Udělejte si poznámku do kalendářů a přijeďte slavit s námi!

Radio Dechovka: Radio Dechovka oslaví narozeniny na pouti v KojeticíchOslavou budou provázet Radka Macháčková a Láďa Paseka - oblíbení moderátoři prvního dechovkového rádia. Stejně jako loni se bude celý program odehrávat u kojetického fotbalového hřiště, kde bude s laskavou pomocí obce Kojetice a paní starostky Věry Richtermocové připraveno zázemí v podobě sezení, zastřešení pro případ nepříznivého počasí a občerstvení. Vstup je zcela zdarma!

Ani tento den nepřijdete o oblíbené Písničky na přání - mezi 11:00 a 12:30 bude Radka Macháčková plnit vaše hudební přání. Pak se rychle přesune na nedaleké hřiště, kde už na ni bude čekat kolega Láďa Paseka.

*

Start zkušebního vysílání Radia Dechovka 7. července 2009 vzbudil značný ohlas v médiích. Někteří odborníci tenkrát pronášeli skeptické komentáře a nevěřili v dlouhou existenci takové stanice. Naštěstí se mýlili. Proud nejhezčích dechovkových písniček z Čech, Moravy, Slezska, a sem tam i ze Slovenska a dalších zemí, se ani po sedmi letech nezastavuje. Nadále vysíláme zajímavé rozhovory, poskytujeme přehršel kulturních tipů, hrajeme na přání, rozdáváme ceny výhercům v soutěžích, nabízíme pravidelnou předpověď počasí a mnoho dalších praktických informací. Kamarády a životní partnery vám pomáháme najít v úterní Seznamce. To vše se setkává se stále větší posluchačskou odezvou. Vašeho zájmu si velice vážíme, proto jsme se rozhodli pojmout oslavu sedmých narozenin opět  jako veřejnou akci, jejímž prostřednictvím vám poděkujeme za podporu.

Srdečně vás tedy zveme do Kojetic u Prahy, kde máme v budově místního nádražíčka hlavní studio.

Oslavu budeme opět živě přenášet do vysílání Radia Dechovka.

Pro cestu do Kojetic u Prahy vám doporučujeme vlak, můžete využít i autobusovou dopravu, nebo vlastní automobil (více o cestě do Kojetic v rubrice O radiu > Kontakty).

Těšíme se na shledanou v sobotu 11. června 2016 od 12:30 hodin na fotbalovém hřišti v Kojeticích u Prahy nebo v živém vysílání prvního dechovkového radia.

melnicanka foto titl

 Přehrajte si zvukovou pozvánku na oslavu 7. narozenin Radia Dechovka:
 

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 07:45 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Přinášíme přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...