Oslava šestých narozenin Radia Dechovka proběhne v sobotu 13. 6. v Kojeticích u Prahy. Přijede spousta zajímavých hostů. Zahraje kapela Žižkovanka Radia Dechovka. Slavte s námi!

Radio Dechovka: Radio Dechovka oslaví narozeniny na pouti v Kojeticích

Srdečně vás tedy zveme do Kojetic u Prahy, kde máme v budově místního nádražíčka hlavní studio.

Přijeďte v sobotu 13. června 2015 od 12:30 hodin a oslavte 6. narozeniny Radia Dechovka s námi. A protože se naše dechovková rodina stále rozrůstá o nové a nové členy, letošní oslava proběhne na kojetickém fotbalovém hřišti, které je cca 300m pod nádražím. Obec Kojetice na hřišti připraví veškeré zázemí, včetně stanů. Živé vysílání Radia Dechovka začne půl hodiny po poledni. Setkáte se s moderátory prvního dechovkového radia, dorazí řada zajímavých hostů a oslavami budou provázet Radka Macháčková a Petr Sovič, pod jehož taktovkou zahraje kapela Žižkovanka Radia Dechovka.

140513-pate-narozeniny-RD

Pro cestu do Kojetic u Prahy vám doporučujeme vlak. Z Prahy – hlavního nádraží vyjíždí vhodný spoj v 09:48 (příjezd do Kojetic v 12:27) nebo v 11:48 hodin z Prahy (příjezd do Kojetic ve 12:27 hodin) a z Mladé Boleslavi – hlavního nádraží můžete vyrazit vlakem v 10:37 hodin (příjezd do Kojetic v 11:33 hodin). Samozřejmě můžete využít i autobusovou dopravu, nebo vlastní automobil (více o cestě do Kojetic v rubrice O radiu > Kontakty).

Přehrajte si zvukovou pozvánku na oslavu šestých narozenin Radia Dechovka:
 

Těšíme se na shledanou v sobotu 13. června 2015 od 12:30 hodin na fotbalovém hřišti v Kojeticích u Prahy nebo v živém vysílání prvního dechovkového radia.

 


 

Plakát si prohlédněte ZDE.

 

 

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...