Na Radiu Dechovka jste mohli soutěžit o přístroj světelné terapie Bioptron MedAll od společnosti Zepter. Vyhrál ho pan Jiří J. z Teplic. Gratulujeme!

O co jste soutěžili:

MedAll 2Přístroj světelné terapie Bioptron MedAll společnosti Zepter International s.r.o.


Začátek soutěže:

18. 6. 2014 (soutěž vyhlásíme po rozhovoru o přístroji mezi 14:00 a 15:00, první volající vyhrává)

Konec soutěže: 1. 7. 2014

Soutěžní otázka: Jmenujte alespoň jeden způsob využití světelné terapie Bioptron MedAll.

 Bioptron MedAll je novým modelem nahrazujícím Bioptron Compact III, avšak s větším průměrem 5 cm. V praxi to znamená až o 65 % větší plochu k ošetření světlem. 

Terapie Bioptron léčí pomocí polarizovaného polychromatického nízkoenergetického světla, které napomáhá hojení a léčení zranění, ulevuje od bolesti a snižuje její intenzitu, má protizánětlivý a stimulační efekt. Terapie Bioptron je vhodná pro všechny členy rodiny bez rozdílu věku - seniory, aktivní sportovce, ženy v období těhotenství i po porodu nebo pro děti. Výhodou je velmi jednoduché použití jak v domácnosti tak v lékařských zařízeních.

Na jakém principu Bioptron pracuje? Zlepšuje mikrocirkulaci, harmonizuje procesy látkové výměny, posiluje obranný systém těla, stimuluje regenerativní a reparativní procesy celého organismu.Tyto základní mechanismy působí léčebnými a hojivými účinky a slouží jako doplňková léčba v případě následujících zdravotních stavů a onemocnění:

Bolest: osteoartritida, revmatoidní artritida (chronická), artróza, bolest spodní části zad, bolest ramen a krku, syndrom karpálního tunelu, tkáň tvořící jizvy, muskuloskeletární zranění, poranění jemných tkání svalů, šlach a vazů, svalová křeč, výrony, pohmožděniny, natažení svalu, zánět šlachy atd.

Hojení ran: rány po úrazech, popáleniny, transplantace, rány po operacích, venózní bércové vředy, proleženiny.

Dermatologická onemocnění a kožní problémy: atopická dermatitida, lupénka, opary, povrchové bakteriální infekce, akné, mukózní léze atd.

V pediatrii: dětské kožní choroby, endogenní ekzém, infekce horních cest dýchacích, alergická respirační onemocnění, muskuloskeletární a neurologická onemocnění a poruchy u dětí atd.

Sezónní afektivní porucha: typické příznaky zimní deprese - syndrom chronické únavy, snížená motivace, zvýšená potřeba spánku, celková tělesná slabost, zhroucení.

Více informací o přístroji Bioptron MedAll najdete ZDE


ikona pdf Pravidla soutěže si můžete stáhnout v PDF

 


 

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...