Oslava pátých narozenin Radia Dechovka proběhne v sobotu 14. 6. od 11 hodin v Kojeticích u Prahy.  Zahraje kapela Žižkovanka našeho moderátora Petra Soviče. Slavte s námi!

Radio Dechovka: Radio Dechovka oslaví narozeniny na pouti v KojeticíchStart zkušebního vysílání Radia Dechovka 7. července 2009 vzbudil značný ohlas v médiích. Někteří odborníci tenkrát pronášeli skeptické komentáře a nevěřili v dlouhou existenci takové stanice. Naštěstí se mýlili. Proud nejhezčích dechovkových písniček z Čech, Moravy, Slezska, a sem tam i ze Slovenska a dalších zemí, se ani po pěti letech nezastavuje. Nadále vysíláme zajímavé rozhovory, poskytujeme přehršel kulturních tipů, hrajeme na přání, rozdáváme ceny výhercům řady soutěží, nabízíme pravidelnou předpověď počasí a mnoho dalších praktických informací, v neposlední řadě také chováme zvířectvo v pravidelném sobotním pořadu Chovatel Radia Dechovka. To vše se setkává se stále větší posluchačskou odezvou. Vašeho zájmu si velice vážíme, proto jsme se rozhodli pojmout oslavu pátých narozenin opět  jako veřejnou akci, jejímž prostřednictvím vám poděkujeme za podporu.

Srdečně vás tedy zveme do Kojetic u Prahy, kde máme v budově místního nádražíčka hlavní studio. Přijeďte v sobotu 14. června 2014 od 11 hodin a oslavte 5. narozeniny Radia Dechovka s námi. Vzhledem k tomu, že akce je klubového chrakteru, vemte prosím na vědomí, že nejsme schopni zabezpečit místa k sezení a obdobné zázemí. To vše ale naleznete na nedalekém hřišti, kde ve stejnou dobu bude probíhat pouť.  Živé vysílání Radia Dechovka z perónu začne úderem 11. hodiny. Setkáte se s moderátory prvního dechovkového radia, oslavami budou provázet Roman Mischka a Martin Pohoda, přímo na perónu vám zahraje kapela Žižkovanka kolegy moderátora Petra Soviče.

140513-pate-narozeniny-RD

Pro cestu do Kojetic u Prahy vám doporučujeme vlak, z něhož vystoupíte přímo u Radia Dechovka, tedy v místě oslavy a vystoupení kapely. Z Prahy – hlavního nádraží vyjíždí vhodný spoj v 9:47 (příjezd do Kojetic v 10:27) nebo v 11:48 hodin z Prahy (příjezd do Kojetic ve 12:27 hodin) a z Mladé Boleslavi – hlavního nádraží můžete vyrazit vlakem v 10:37 hodin (příjezd do Kojetic v 11:33 hodin). Samozřejmě můžete využít i autobusovou dopravu, nebo vlastní automobil (více o cestě do Kojetic v rubrice O radiu > Kontakty).

Přehrajte si zvukovou pozvánku na oslavu pátých narozenin Radia Dechovka:
 

Těšíme se na shledanou v sobotu 14. června 2014 od 11:00 do 15:00 hodin v Kojeticích u Prahy nebo v živém vysílání prvního dechovkového radia.

 

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...