Eva a Vašek končí s hudbou? Naopak, hudbě se věnují ještě více! V Radiu Dechovka.

Tým prvního dechovkového radia posiluje známé pěvecké duo. Eva a Vašek jsou novými moderátory Radia Dechovka. Do pátečního vysílání připravují autorský pořad.

131007 evaavasek 2Populární pěvecká dvojice Eva a Vašek od října 2013 rozšiřuje své aktivity. Autoři bezpočtu oblíbených písniček se rozhodli využít své bohaté hudební zkušenosti a přijali nabídku Radia Dechovka. Pro první dechovké radio nově připravují vlastní pořad.

Páteční podvečery s Evou a Vaškem vysílá Radio Dechovka každý pátek od 17:00 do 18:00 hodin. Moderátoři pořadu jsou současně jeho hudebními dramaturgy a scénáristy. Eva s Vaškem vybírají pro posluchače muziku, zvou si a zpovídají zajímavé hosty.

„Jsme velmi rádi, že dvojice neváhala a směle se zhostila pro ni nové úlohy rozhlasových moderátorů. Skladby Evy a Vaška, nejen ty dechovkové, patří u našeho publika mezi žádané. Nechybí v žádném vydání pořadu Písničky na přání. A nyní mají naši posluchači jedinečnou příležitost potkávat své oblíbené interprety pravidelně v rolích průvodců exkluzivním pořadem,“ podotýká ředitel Radia Dechovka Roman Culek.

131016 mapkaRadio Dechovka – první dechovkové radio vysílá už od července 2009. Původně čistě internetový projekt (www.radiodechovka.cz) získal v lednu 2013 licenci pro celoplošné rozhlasové vysílání v pásmu středních vln. Provozovatel stanice, společnost RadioPraha s.r.o., během září spustil do zkušebního provozu dva AM vysílače: Praha–Líbeznice (1233 kHz) a Brno–Řečkovice (1233 kHz). Vysílání Radia Dechovka je jako převzaté šířeno také v DVB-T pražském regionálním multiplexu 4 a v některých regionálních kabelových sítích.

Radio Dechovka vysílá nepřetržitý hudební program. Dominuje mu naše dechová, lidová a zlidovělá muzika. Doplňují ji písně staré Prahy, populární skladby šedesátých let a trampská hudba. Vysílání je od 07:00 do 19:00 hodin moderované, nabízí i pravidelnou předpověď počasí a kulturní servis. Programové schéma čítá řadu hudebních speciálů (Instrumentální půlhodinka, Táborový oheň, Hospodská zábava) a autorských pořadů jako jsou Písničky s Miloněm (autorem a moderátorem je legendární dechovkový textař, básník, prozaik, scénárista a herec Miloň Čepelka), Čaj o čtvrté (uvádí zpěvačka Strahovanky Marta Adámková), Svět dechovky (připravuje kapelník Krajanky Václav Hlaváček) či Kabaret (v režii kapelníka Žižkovanky Petra Soviče).

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Kulturní referent Karel přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...