Oslava čtvrtých narozenin Radia Dechovka proběhne v sobotu 15. 6. od 12 hodin v Kojeticích u Prahy. Zahraje kapela Mělničanka, v obci bude pouť. Slavte s námi!

Radio Dechovka: Radio Dechovka oslaví narozeniny na pouti v KojeticíchStart zkušebního vysílání Radia Dechovka 7. července 2009 vzbudil značný ohlas v médiích. Někteří odborníci tenkrát pronášeli skeptické komentáře a nevěřili v dlouhou existenci takové stanice. Naštěstí se mýlili. Proud nejhezčích dechovkových písniček z Čech, Moravy, Slezska, a sem tam i ze Slovenska a dalších zemí, se ani po čtyřech letech nezastavuje. Nadále vysíláme zajímavé rozhovory, poskytujeme přehršel kulturních tipů, hrajeme na přání, rozdáváme mnoho cen výhercům řady soutěží, nabízíme pravidelnou předpověď počasí a mnoho dalších praktických informací, v neposlední řadě také radíme spotřebitelům v periodickém pořadu. To vše se setkává se stále větší posluchačskou odezvou. Vašeho zájmu si velice vážíme, proto jsme se rozhodli pojmout oslavu čtvrtých narozenin opět  jako veřejnou akci, jejímž prostřednictvím vám poděkujeme za podporu.

Srdečně vás tedy zveme do Kojetic u Prahy, kde máme v budově místního nádražíčka hlavní studio. Přijeďte v sobotu 15. června 2013 od 12 hodin a oslavte čtvrté narozeniny Radia Dechovka s námi. Vzhledem k tomu, že akce je klubového chrakteru, vemte prosím na vědomí, že nejsme schopni zabezpečit místa k sezení a obdobné zázemí. To vše ale naleznete na nedalekém hřišti, kde ve stejnou dobu bude probíhat pouť.  Živé vysílání Radia Dechovka z perónu začne úderem poledne. Setkáte se s moderátory prvního dechovkového radia, odpolednem budou provázet Roman Mischka a Martin Pohoda, přímo na perónu vám zahraje kapela Mělničanka.

130416 melnicanka naroz

Pro cestu do Kojetic u Prahy vám doporučujeme vlak, z něhož vystoupíte přímo u Radia Dechovka, tedy v místě oslavy a vystoupení kapely. Z Prahy – hlavního nádraží vyjíždí vhodný spoj v 11:48 hodin (příjezd do Kojetic ve 12:27 hodin) a z Mladé Boleslavi – hlavního nádraží můžete vyrazit vlakem v 10:37 hodin (příjezd do Kojetic v 11:33 hodin). Samozřejmě můžete využít i autobusovou dopravu, nebo vlastní automobil (více o cestě do Kojetic v rubrice O radiu > Kontakty).

Přehrajte si zvukovou pozvánku na oslavu čtvrtých narozenin Radia Dechovka:
 

Těšíme se na shledanou v sobotu 15. června 2013 od 12:00 do 15:00 hodin v Kojeticích u Prahy nebo v živém vysílání prvního dechovkového radia.

 

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 11:00 do 17:00 hodin
Sobotní pohoda
Rozšířené víkendové vysílání.

Od 17:00 do 19:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...