Ještě nemáte na neděli 7. října plány? Vypravte se na koncert Budvarky v pražském Divadle ABC. Dvacítka z vás může v soutěži Radia Dechovka vyhrát každý dvě volné vstupenky...

Radio Dechovka: Vyhrajte vstupenky na Budvarku

Pokud vás v neděli 7. října 2012 nezaměstnají první přípravy na zazimování zahrádky nebo jiné povinnosti, určitě si udělejte čas na další z koncertů v rámci projektu Dechovkové legendy. Josef Zíma tentokrát v Divadle ABC uvede vystoupení Budvarky, tedy kapely s historií sahající až do roku 1941. Více informací najdete v Dechovkovém kalendáři.

Radio Dechovka na vás samozřejmě opět myslí. Jako mediální partner projektu Dechovkové legendy máme k dispozici čtyřicet volných vstupů a ty vám rozdáme. Úplně grátis to pochopitelně nebude. Je zapotřebí zodpovědět následující soutěžní otázku. Odměněno bude dvacet nejrychlejších autorů správných odpovědí, každý získá dvě vstupenky.

  
Soutěžní otázka

Kolik koncertů již bylo v rámci projektu Dechovkové legendy odehráno?

Nápovědou mohou být internetové stránky projektu www.hudebnilegendy.cz/dechovkove_legendy

Odpověď zasílejte e-mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději ve čtvrtek 4. října 2012 do 17 hodin. Do předmětu zprávy uveďte heslo "Budvarka". Pod svou odpověď nezapomeňte uvést celé jméno a město. Výherci budou informováni e-mailem, v němž se dozví veškeré podrobnosti, jak se o vstupenku přímo na místě koncertu přihlásit.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 11:00 do 17:00 hodin
Sobotní pohoda
Rozšířené víkendové vysílání.

Od 17:00 do 19:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...