Nevěřte každému, kdo se na internetu či sociálních sítích vydává za Radio Dechovka nebo jeho pracovníky. První dechovkové radio využívá pouze tento oficiální web www.radiodechovka.cz

Radio Dechovka: Podvodníci se vydávají za Radio DechovkaVážené posluchačky, vážení posluchači, chceme Vás upozornit na podvodné aktivity vykonávané jménem Radia Dechovka a jeho pracovníků, které se v poslední době množí na internetu.

Jeden z podvodníků neoprávněně založil firemní stránky Radia Dechovka na v Česku nejpopulárnější sociální síti. Neoprávněně zde používá naši slovní značku i grafické logo. Svým jednáním se snaží vzbudit dojem, že je naším kolegou. Podepisuje se jako "Redakce Radio Dechovka", jindy jako "R.Blažek". Všechny takové projevy jsou však neprofesionální, někdy dokonce až hrubé.

Dále jsme na internetu nalezli webové stránky imaginárních internetových rádií, kde se podvodník snaží nabýt na důvěryhodnosti nepravdivým tvrzením, že se jedná o projekt provozovatele Radia Dechovka. Zaštiťuje se nejen jeho jménem, ale publikuje i některé jeho osobní údaje.

Situaci v tuto chvíli monitorujeme. Právní zastoupení Radia Dechovka sbírá potřebné podklady a připravuje v odpovídající dikci návrh na podání trestního oznámení.

Závěrem podotýkáme to nejdůležitější pro Vás. Jedinými místy, kde Radio Dechovka informuje o svých aktivitách, jsou internetové stránky www.radiodechovka.cz a samozřejmě přímo vysílání prvního dechovkového radia. Pro individuální komunikaci pak slouží e-mailové schránky jednotlivých pracovníků Radia Dechovka ve formátu příjmení@radiodechovka.cz. Žádné jiné komunikační prostředky Radio Dechovka v současnosti nepoužívá, tedy žádný Facebook, žádný Twitter, žádné jiné internetové stránky (kromě zmíněných www.radiodechovka.cz).

Pokud narazíte na nějaké další pochybné aktivity vykonávané jménem Radia Dechovka, oceníme, upozorníte-li nás na ně.

Za tým prvního dechovkového radia zdraví Radek Blažek, tiskový mluvčí Radia Dechovka.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 11:00 do 17:00 hodin
Sobotní pohoda
Rozšířené víkendové vysílání.

Od 17:00 do 19:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...