Radio Dechovka mělo 6. července své druhé narozeniny. Ve výročním vysílání jste slavili s námi. Přehrajte si záznam narozeninového odpoledne, prohlédněte si také fotografie ze studia.

Středa 6. července 2011 byla hned dvojnásobně slavnostním dnem. Jednak kalendář připomínal upálení mistra Jana Husa, příznivci prvního dechovkového radia navíc neopomněli výročí začátku vysílání této stanice. Psalo se 6. 7. 2009, když jsme přesně v 16:00 hodin spustili první znělku. Tento významný milník rozhlasové scény v České republice jsme si samozřejmě náležitě připomněli. Společně s vámi jsme oslavili druhé narozeniny Radia Dechovka ve výročním vysílání.

Radio Dechovka: Druhé narozeniny RD – Slavili jste s námiRadka Macháčková s Romanem Mischkou vás 6. července 2011 od 15:00 hodin provázeli narozeninovým odpolednem. Ve studiu zdaleka nezůstali sami. Dorazila Táňa Pikartová s panem Antonínem, Radčin manžel Míra, většinu pohoštění usurpoval Martin Pohoda, přijel kulturní referent Karel se svou ženou Janou, pár tyčinek uzobla také programová ředitelka Veronika Culková, na místě nemohl chybět zvukař Vojta Tichý a nakonec přichvátal i Petr Sovič. Dalším kolegům jsme pak bez předchozího varování zavolali, takže někteří z nich byli trochu překvapení. Slyšet jste mohli Martu Adámkovou, Františka Dočkala, Václava Hlaváčka, Petra Berku i zvukového mistra Jirku Pošíka.

Slovo samozřejmě dostala i řada z vás. Volali jste nám do studia nespočet gratulací, na oplátku jsme vám hráli na přání a navíc jste se zapojili do soutěže o parádní rozhlasový přijímač. Stačilo uhodnout, jaká písnička byla tehdy 6. července 2009 tou úplně první, kterou Radio Dechovka zahrálo. Odpověď na tuto otázku už hledejte ve zvukovém záznamu celého narozeninového vysílání. Je rozdělen do hodinových částí, v nichž se mimo jiné zasmějete při rozverných historkách Martina Pohody o jeho zkušenosti se silikonem (zdaleka ne tím sanitárním) či o podivně oblečené obsluze v kiosku u rybníka v Dolních Počernicích. Smích, chvílemi až řehot a samozřejmě i slavnostní štamprdličky nás provázely celým odpolednem.

Přehrajte si záznam narozeninového vysílání z 6. července 2011. Nejprve hodinu od 15:00 do 16:00:

... pokračujeme záznamem výročního vysílání od 16:00 do 17:00:

... další na řadě je část od 17:00 do 18:00:

... a záznamy uzavírá díl od 18:00 do 19:00:

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Na fotografiích se můžete přesvědčit, že při vysílání narozeninového odpoledne vládla ve studiu Radia Dechovka více než veselá atmosféra...

Všem volajícím i autorům dlouhé řady blahopřejných e-mailů, které nám byly v uplynulých dnech doručené, srdečně děkujeme! Velmi nás těší vaše přízeň a jsme moc rádi, že je Radio Dechovka pro mnoho z vás nejen zdrojem pěkné muziky, ale i prostředníkem k navázání nových přátelství s těmi, kdo jsou na stejné dechovkové vlně. Doufáme, že společně zase za rok oslavíme už třetí narozeniny, a že v té době už bude splněn jeden z největších cílů, jaký si první dechovkové radio klade. Držte nám palce.

Vaše Radio Dechovka

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...