Radio Dechovka vysílá i z Moravy! Moderátor Jan Čada se vám hlásí každé úterý od 7 do 10 dopoledne a od 17 do 19 hodin vpodvečer z nového zlínského studia.

Tým prvního dechovkového radia se na samém začátku jara 2011 rozrůstá o dalšího nového člena. Je jím zkušený rozhlasák a Moravák "jak poleno" Jan Čada.

Radio Dechovka: Jan Čada

"Dechovka pro mne jako roduvěrného Kyjovjáka vždycky byla, je a věřím, že ještě dlouho bude balzámem na duši. Platí to někdy od roku 1975, kdy mi coby adolescentovi zazářili kluci od Kyjova, kteří se tehdy kolem Jana Slabáka zformovali do dodnes věhlasné Moravanky. Ale stačí, aby to spustili pánové (ale i dámy) z Prahy, Vysočiny, Aše nebo třeba Frýdku-Místku a na světě je hned líp," prozrazuje o svém vztahu k dechové muzice Jan Čada a dodává: " Mohou za to všichni ti Vejvodové,Vackové, Kmochové, Hašlerové, Zímové, Helánové anebo Frýborti, Smišovští či Salčákové… a že by jich bylo, tohle je jen úplně namátkový výběr. A ještě jedna věc mne těší, na Moravě, ale určitě nejenom tam, je neskutečné množství malých a mladých muzikantů, vyznavačů dechové hudby. Není divu, dechovka je věčná a já jsem moc rád, že mohu jejím příznivcům na skvělém Radiu Dechovka zpříjemňovat alespoň trochu takové trošku nenápadné dny, jakými jsou úterky."

Radio Dechovka vysílá i z Moravy

Už víte, že se s Janem Čadou budete potkávat ve vysílání prvního dechovkého radia vždy v úterý, a to mezi 7. hodinou dopolední a 19. hodinou podvečerní. Jelikož to ovšem ze Zlína do Předboje není zrovna coby kamenem dohodil, vzali jsme si na pomoc moderní technologie. Díky nim Honza nemusí cestovat 320 km tam a zase zpátky. Zařídili jsme mu malé zlínské studio, z něhož se vždy propojí do našeho hlavního předbojského studia. Pomocí několika šikovných zařízení tak na vás může promlouvat od mikrofonu přímo ze Zlína. Zkrátka, už i na Moravě je Radio Dechovka doma.

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Radio Dechovka: E-mailJanu Čadovi můžete poslat e-mail na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 13:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.

Ve 14:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 16:00 do 17:00 hodin
Čaj o čtvrté
Radio Dechovka: Čaj o čtvrté
Radio Dechovka: Marta Adámková
Písničky a povídání se zpěvačkou Strahovanky Martou Adámkovou.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Ve 21:00 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Jirka Sýkora přináší přehled kulturních tipů.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...