Rád škrabe a maluje zdi, ale malíř to není... Zpěvák Josef Oplt byl hostem v Čaji o čtvrté, kde mluvil mj. o svých koníčcích i pěvecké kariéře. Záznam pořadu už je ve zvukovém archivu. 

Radio Dechovka: Josef Oplt v Čaji o čtvrté u Marty AdámkovéV úterý 15. února 2011 v Čaji o čtvrté poklábosili dva staří znamí. Moderátorka pořadu Marta Adámková k mikrofonu pozvala muzikálového, operetního a dechovkového zpěváka Josefa Oplta.

Ten osvětlil mimo jiné i to, jak se ke zpěvu dostal od hry na pozoun. Zavzpomínal také na první angažmá i na kapely, s nimiž během své kariéry vystupoval a natáčel.

Řeč přišla i na operetu, které se Josef Oplt vždy chtěl věnovat. V té souvislosti samozřejmě v rozhovoru nemohlo chybět téma jeho dosavadního účinkování v Hudebním divadle Karlín.

Marta ale svými otázkami zabrousila také do Josefova osobního života. Ten posluchačům prozradil, že pochází s Kladenska, dlouhá léta žil v Praze, ale v současnosti už má domek na venkově. Všechny jistě zaskočil slovy o svých netradičních zálibách. Rád totiž maluje pokoje a užívá si i přípravné práce, například všemi nenáviděné škrábání zdí. S úžasem jsme také vyslechli i jeho přiznání k na muže naprosto nevídané zálibě. V čem? To už si poslechněte sami...

Radio Dechovka: Čaj o čtvrté
Více se o pořadu Čaj o čtvrté dozvíte
v rubrice Program > Pořady > Čaj o čtvrté.


Čaj o čtvrté s Josefem Opltem jsme uvedli v premiéře v úterý 15. 2. 2011, v repríze pak ještě o týden později 22. 2. 2011. Pokud jste obě vysílání zmeškali, přehrát si můžete záznam celého rozhovoru ve zvukovém archivu, případně přímo zde kliknutím na ikonu s šedou šipkou:

Josefa Oplta jsme během návštěvy ve studiu Radia Dechovka samozřejmě zachytili "okem" fotoaparátu. Zapózoval sám i s Martou Adámkovou...

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Radio Dechovka: Na kávičkuPodrobnosti o všech dosavadních rozhovorech včetně fotografií ze studia najdete v rubrice Program > Na kávičku.

ico_hudba3Záznamy všech rozhovorů i aktuální vydání periodických pořadů si můžete kdykoliv přehrát v rubrice Audio: Zvukový archiv.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.
Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...