Radio Dechovka: Svět dechovky

Svět české, moravské a slezské dechovky pod drobnohledem Václava Hlaváčka, kapelníka Krajanky. Ve čtvrtek od 16:00 malé orchestry, od 23:00 velké dechové orchestry.

Co je nového ve světě české dechovky? O tom se dozvíte ve stejnojmenném pořadu Radia Dechovka každý čtvrtek. Čtrnáctidenník Svět dechovky připravujeme nově jako dvoudílný.

Vždy ve čtvrtek odpoledne od 16:00 uvádíme hodinovou relaci věnovanou malým dechovým orchestrům a ve stejný den ve 23:00 pak začíná šedesátiminutovka zaměřená na muziku velkých dechových orchestrů.

Radio Dechovka: Václav HlaváčekSvět dechovky pro vás připravuje Václav Hlaváček. Ten je zárukou spolehlivých informací přímo od zdroje. Zastává totiž post prezidenta Sdružení dechových orchestrů ČR. Navíc moc dobře ví, zač je toho loket, řídit dechovou kapelu – je kapelníkem Krajanky. O novinkách se dozvídá z první ruky také díky své práci šéfredaktora časopisu Naše muzika, který se věnuje právě dechovce.

Chcete-li tedy vědět o všech zajímavých dechovkových akcích i dalších významných událostech a poslechnout si pěknou muziku, tak jak jí vybírá Václav Hlaváček, poslouchejte ve čtvrtek ve čtyři odpoledne a v jedenáct večer pořad Svět dechovky na prvním dechovkovém radiu.Radio Dechovka: Moderátoři a redaktořiSvět dechovky moderuje Václav Hlaváček.ico_mic2Podrobnosti o dalších pořadech Radia Dechovka najdete v rubrice Program > Pořady.ico_hodiny2Seznamte se s celým programovým schématem Radia Dechovka.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2016 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...