Kapelník Libkovanky a textař Zdeněk Beneš přišel do pořadu Na kávičku. V rozhovoru s Františkem Dočkalem představil svou kapelu a hovořil i o práci autora textů dechovkových písní.

Radio Dechovka: Na kávičkuO první říjnové neděli František Dočkal uvítal v Radiu Dechovka dalšího zajímavého hosta, osobnost dechovkového světa . Do pořadu Na kávičku tentokrát přišel Zdeněk Beneš, plodný textař a kapelník Libkovanky.

Radio Dechovka: Libkovanka – Kapelník představil mladou kapeluLibkovanka je mladá kapela, a to nejen věkovým průměrem zpěváků a muzikantů, ale i svou historií. Zhruba patnáctičlenný soubor vznikl sice poměrně nedávno – na přelomu let 2007 a 2008 – přesto už má, co nabídnout. Písničky z jeho CD se prolínaly celým šedesátiminutovým rozhovorem mezi 17. a 18. hodinou.

Náš milý host během interview prozradil mnoho poutavého o své práci textaře a samozřejmě i o kapele. A že bylo, o čem vyprávět. Zdeněk Beneš je totiž autorem více než stovky textů dechovkových písniček. Do Libkovanky se mu podařilo přivést většinou vystudované muzikanty, žijící převážně v jižních Čechách, jejichž věkový průměr se pohybuje mezi 20 a 25 lety.

Chcete-li se dozvědět i další zajímavosti o kapele, které dala název obec Libkova Voda, kde kapelník žije, můžete si celý rozhovor poslechnout kdykoliv ze záznamu.

Přehrávání spustíte přímo zde kliknutím na ikonu s šedou šipkou:

Pořad Na kávičku jsme pro vás nejen zaznamenali, ale v jeho průběhu ve studiu pořidli také alespoň dvojici fotografií...

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Radio Dechovka: Na kávičkuPodrobnosti o všech dosavadních rozhovorech včetně fotografií ze studia najdete v rubrice Program > Na kávičku.

ico_hudba3Záznamy všech rozhovorů i aktuální vydání periodických pořadů si můžete kdykoliv přehrát v rubrice Audio: Zvukový archiv.

 

O první říjnové neděli František Dočkal uvítal v Radiu Dechovka dalšího hosta. Do pořadu Na kávičku přišel Zdeněk Beneš, textař a kapelník Libkovanky.

Libkovanka je mladá kapela, a to nejen věkovým průměrem zpěváků a muzikantů, ale i svou historií. Zhruba patnáctičlenný soubor vznikl sice poměrně nedávno – na přelomu let 2007 a 2008 – přesto už má, co nabídnout. Písničky z jeho CD se ostatně prolínaly celým šedesátiminutovým rozhovorem mezi 17. a 18. hodinou.

Náš milý host během interview prozradil mnoho poutavého o své práci textaře a samozřejmě i o kapele. A že bylo, o čem vyprávět. Zdeněk Beneš je totiž autorem více než stovky textů dechovkových písniček. Do Libkovanky se mu podařilo přivést většinou vystudované muzikanty, žijící převážně v jižních Čechách, jejichž věkový průměr se pohybuje mezi 20 a 25 lety.

Chcete-li se dozvědět i další zajímavosti o kapele, které dala název obec Libkova Voda, kde kapelník žije, můžete si celý rozhovor poslechnout kdykoliv ze záznamu. Pořad Na kávičku jsme pro vás nejen zaznamenali, ale v jeho průběhu pořidli alespoň dvojici fotografií…


Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.
Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...