V úterý 6. 7. 2010 jsme si živě vysílanou zahradní slavností připomněli první narozeniny Radia Dechovka. Atmosféru narozeninového vysílání vám nyní přibližujeme také v obsáhlém fotoreportu.

Radio Dechovka: Fotoreport z narozeninového vysílání 6. 7. 2010V úterý 6. července 2010 Radio Dechovka oslavilo své první narozeniny. Uběhl přesně rok od skutečného začátku našeho vysílání. U této příležitosti jsme uspořádali přátelské setkání celého týmu a prostřednictvím přímého přenosu jsme na tuto zahradní slavnost pozvali i vás.

U do běla roztopeného grilu nakonec usedli společně s Martinem Pohodou, hlavním průvodcem tímto narozeninovým vysíláním mezi 15. a 17. hodinou, také Táňa Pikartová s vrátným Antonínem, Radka Macháčková se svým mužem, František Dočkal, ekonomka Jana, ředitelka programu a generální ředitel Veronika a Roman Culkovi se synem Tadeášem a fenkou Jájou.

Z oslavy se bohužel musel omluvit Kulturní referent Karel, který si zrovna v těchto dnech užívá horskou túru. Zastihli jsme jej tedy alespoň telefonicky. Společně s pozdravem pro všechny posluchače poslal písničku také své ženě, se kterou bude tento týden už 34 let.

Přítomen naneštěstí nakonec nebyl ani náš rozhlasový meteorolog Pepa Skokan. Jeho žena Miluška si dopoledne na zahrádce velmi neštastně poranila nohu, a tak nerozlučný pár strávil sváteční den místo na oslavě narozenin v nemocnici.

Prostřednictvím telefonního spojení jsme z kurýrování vyrušili Romana Mischku. Toho trápily již od víkendu nepříjemné zažívací potíže. Musel se tedy vzdát účasti na oslavě a tím pádem všeho, co tato zahradní slavnost nabízela – grilovaných masíček, sladkých mlsů, slaných delikates i rozličných nápojů včetně vín, piv, limonád a šampaňského.

Lahvinku „veselých bublinek“ generální ředitel Roman Culek slavnostně otevřel po 16. hodině coby připomenutí, že v tu chvíli uběhlo téměř nachlup přesně 365 dní od momentu, kdy Radio Dechovka zahrálo historicky první tóny.

Během dvou hodin živého vysílání ze zahrádky obehnané zídkou porostlou vinnou révou, zpod altánku vedle malého bazénu jste se také mohli dozvědět – právě od generálního ředitele – o tom, že první dechovkové radio je nápadem, který se zrodil ve vaně. Ředitelka programu doplnila několik vzpomínek na úplné začátky tohoto smělého projektu, krátce shrnula dosavadní vývoj a jen velmi zlehka nechala posluchače nahlédnout pod pokličku novinek, připravovaných na následující měsíce.

Za zpěvu kolem poletujících ptáků, za zvuku praskajícího dřevěného uhlí z grilu a rozlévaných nápojů všeho druhu se u mikrofonu postupně vystřídali i všichni přítomní moderátoři. V uvolněné atmosféře na sebe jeden za druhým prozradili mnohem více, než uvádějí jejich osobní profily na internetových stránkách Radia Dechovka.

Celý tým prvního dechovkového radia děkuje všem posluchačům, kteří před i během přímého přenosu zasílali své gratulace a pozdravy e-mailem. Napočítali jsme jich mnoho desítek, řadu z nich jsme ani nestačili citovat ve vysílání. Všechny jsme ale postupně pročetli a moc si vážíme tolika optimismem a radostí nabitých slov. Představují pro nás silnou motivaci do dalšího roku vysílání. Ten pro nás bude, vzhledem k chystaným novinkám, velmi náročný. Držte nám palce, ať se vše podaří bez větších potíží.

Vaše Radio Dechovka

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...