Jaro 2010 přineslo mnoho příjemných hudebních zážitků. Z některých akcí už jsme fotografie zveřejnili dříve, teď rozšiřujeme naší galerii o snímky z několika dalších událostí. Jistě si je rádi prohlédnete.

Letošní jaro se pomalu chýlí ke svému závěru, je tedy vhodný čas k malé bilanci, jak se toto roční období vydařilo z hlediska hudebních a dalších akcí spojených s dechovou muzikou. Věru, není to tak zlé, jak se nechávají slýchat pesimisté. Jen v našem Dechovkovém kalendáři jsme vás zvali na 36 nejrůznějších festivalů, koncertů, veselic a tanečních zábav, které proběhly od 20. března 2010 dosud, a vybírat můžete z dalších 16 akcí, jež se uskuteční ještě v době, než nadvládu nad počasím v naší zemi převezme kalendářní léto.

Z některých jarních hudebních podniků už jsme vám díky našemu věrnému posluchači Karlu Novotnému nabídli stručné fotoreporty – vzpomeňme Dechovky 21. století a Střítežské setkání heligonkářů. Nyní přinášíme souhrnnou galerii sestavenou ze snímků, které nám v uplynulých týdnech zaslali další příznivci prvního dechovkového radia. Všem děkujeme.

Radio Dechovka: Jaro 2010 – Hudební vystoupení a další akcePrvní foto zachycuje přátelskou atmosféru, jaká panovala na 4. setkání trumpetistů. To proběhlo v sobotu 5. června 2010 v Praze. V Nuslích se sešlo 53 muzikantů. Do útulné hospůdky zavítal mimo jiné i kapelník Moravanky Jan Slabák, kapelník Strahovanky František Adámek, kapelník Žatečanky Jaroslav Filípek, populární autor a trumpetista Veselky Antonín Pecha a řada dalších, kteří hrají s Veselkou, Krajankou, Dechovým orchestrem Antonína Votavy... Možná na snímku poznáte i jednoho z organizátorů srazu Milana Baštu a další.

Další pár fotografií jsme odbrželi od Michala Paluzgy, kapelníka dechové hudby Huťařka z Frýdku-Místku. Na snímcích pózují členové Huťařky po jednom ze svých vystoupení. Podotkněme, že kapela má za sebou už více než čtyřicetiletou historii a ani v dnešní době nemá nouzi o pozvánky k vystoupení nejen doma, ale i v zahraničí.

Následující tři fota zachycují skupinu mladých hudebníků SlaKreBi Band – přímo při vystoupení i následně pózujíc před objektivem fotografa.

Potěší nás, pokud nám i vy zašlete fotografie z hudebních akcí, které jste pořádali, nebo jste se stali jejich návštěvníky. Pokud možno nerozostřené snímky očekáváme na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Jaro 2010: Fotografie z hudebních vystoupení a dalších akci

  • Foto č. 1 – 4. setkání trumpetistků
  • Foto č. 2 a 3 – DH Huťařka
  • Foto č. 4 až 6 – Slakrebi Band

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...