Prohlédněte si stručný fotoreport Karla Novotného z festivalu Dechovky 21. století, který se uskutečnil v pátek 26. března 2010 v Žirovnici. Vystupovaly zde Viktorky a také dechová hudba Vysočanka.

Radio Dechovka: Dechovky 21. stoletíPan Karel Novotný z Leštiny u Světlé nám zaslal fotoreport z festivalu Dechovky 21. století. Ten se uskutečnil v pátek 26. března 2010 v Žirovnici na Pelhřimovsku.

S duší celého festivalu, vedoucí odboru kultury Městského úřadu Žirovnice paní Ivanou Musilovou se můžete seznámit na snímku s plakátem zvoucím i na další pokračování Dechovek 21. století: 18. června, 17. září a 10. prosince, opět v žirovnické Sokolovně (podrobnější informace najdete v našem Dechovkovém kalendáři).

Karel Novotný chválí akci z 26. března: „Přes všechny potíže, které pořádání takovéhoto festivalu dechovek obnáší, se v Žirovnici daří uspokojit zájemce o tento žánr a organizátoři jdou smysluplně za cílem – kvalitní muzika, příjemné nekuřácké prostředí, stolová úprava, výtečná kuchyně a vždy výborná nálada. Oplátkou za to je stálá, vysoká návštěvnost. Proto patří veliké poděkování paní Ivaně Musilové a všem, kteří ji pomáhají v této bohulibé činnosti. Poděkování patří rovněž vystupujícím souborům, pražské dámské hravé kapele Viktorky s vedoucí Helenou Viktorinovou a dechové hudbě Vysočance z Brtnice s kapelníkem Jiřím Vorlíčkem. Oba soubory, podle ohlasů publika, přispěly k výborné atmosféře a nezbývá, než jim popřát hodně dalších úspěšných vystoupení.“

Snímky v níže připojené galerii zachycují dechovou hudbu Vysočanka z Brtnice s kapelníkem Jiřím Vorlíčkem a zpěváky Sylvou Grafovou, Marcelou Pryclovou, Jiřím Chládkem a Josefem Smolíkem. Poslední fotografie pochází z archivu dámské kapely Viktorky, která na akci také vystupovala.

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...