Kapely Loštická Veselka a Šohajka vystupovaly 17. ledna 2010 v Lošticích na autorském koncertu. Prohlédněte si několik fotografií z vydařené akce.

Radio Dechovka: Radio Dechovka: Loštická Veselka a Šohajka 17.1.2010Pan Karel Novotný nám zaslal krátký fotoreport z Loštic na Šumpersku, kde se 17. ledna 2010 uskutečnil již 4. ročník autorského koncertu Loštické Veselky a Šohajky.

Na prvním a druhém snímku jsou kapely při vystoupení. Třetí snímek zachycuje moderátory komponovaného programu. Na čtvrtém snímku fotograf zastihnul při rozhovoru hudebního skladatelele Pavla Svobodu a kapelníka Stanislava Veselého. Duše autorských koncertů a prezident Misie dechové hudby se sídlem v Moravských Budějovicích Václav Kovář společně se starostou města Loštice Ctiradem Lolkem jsou zvěčněni na snímku pátem. Konečně šestý snímek zobrazuje zpěváky Šohajky Renatu Jedličkovou, Jožinu a Vojtu Ducháčkovi.

Autorovi fotografií děkujeme.

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

 

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheň

Od 21:00 do 22:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...