Radio Dechovka vám představuje své zbrusu nové internetové stránky. Věříme, že se vám budou líbit, a že na nich vždy snadno a rychle najdete vše důležité a zajímavé o prvním dechovkovém radiu.

Radio Dechovka: Nový webRadio Dechovka se od středy 23. prosince 2009 prezentuje novým webem. Ten využívá nejmodernější technologie a přitom se snaží o relativní uživatelskou jednoduchost a přehlednost obsahu.

Internetové stránky na adrese www.radiodechovka.cz nabízí nejen možnost spustit vysílání prvního dechovkového radia všemi dostupnými způsoby, ale samozřejmě přinášejí podrobné informace o programu, informují o aktuálních novinkách a zajímavostech ve vysílání, představují jednotlivé moderátory, referují o probíhajících i skončených soutěžích. Pochopitelně zde návštěvníci najdou také řadu základních informací o stanici samotné, jako jsou veškeré kontakty, způsoby poslechu, možnosti spolupráce a další.

Mezi prémiové funkce nového webu Radia Dechovka patří zvukový archiv,  v němž si posluchači mohou kdykoliv přehrát to nejzajímavější z vysílání – především rozhovory s významnými osobnostmi, aktuální vydání některých pořadů a podobně. Redakce internetových stránek také počítá s postupným rozšiřováním fotoalba a chystá i další nové funkce a rubriky.

Nedílnou součástí internetových stránek www.radiodechovka.cz je Klub posluchačů. Členové klubu mohou kupříkladu vyjadřovat své názory v diskuzi, budou do svých e-mailových schránek dostávat informace o tom, co se v Radiu Dechovka chystá, získají klubové slevy v chystaném e-shopu a do budoucna se pro ně připravuje řada dalších aktivit i mimo vysílání a internet.

První vlaštovkou je Dechovkový kalendář s výčtem festivalů, koncertů a dalších kulturních událostí, kde má dechovka či lidová hudba hlavní slovo. V přehledném seznamu lze velmi snadno vyhledávat podle kraje, města nebo typu akce a zobrazit si ke každé události všechny dostupné informace.

První dechovkové radio věří, že nový web bude pro posluchače vítaným doplňkem, respektive samozřejmou součástí vlastního rozhlasového vysílání.

Nové internetové stránky Radia Dechovka využívají moderní webové technologie. Pro jejich prohlížení je proto potřeba aktuální verze některého z internetových prohlížečů, jinak se web nemusí zobrazovat řádně.
Potíže se zobrazením zcela jistě nastanou v prohlížeči Internet Explorer verze 6. Tato je příliš zastaralá – vydána byla před 8 lety a Microsoft ji už dlouho nepodporuje. Uživatele Internet Exploreru 6 a nižších verzí proto prosíme, aby si nainstalovali aktuální Microsoft Internet Explorer 8, případně jako alternativu doporučujeme prohlížeč Mozilla Firefox 3.5 – oba programy lze stáhnout a nainstalovat zdarma a legálně: Stáhnout: MS Internet Explorer 8 Stáhnout: Mozilla Firefox 3.5
Pokud návštěvník nového webu Radia Dechovka využívá Internet Explorer 6 či nižší, stránky www.radiodechovka.cz jej na to při vstupu samy automaticky upozorní.

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 07:45 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Přinášíme přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...