Radio Dechovka: Galerie

Fotografie nebo videonahrávka dokáží zachytit kouzlo okamžiku. Momenty radosti i smutku. Události, které se už nikdy nebudou opakovat, zůstávají zaznamenány na snímcích, k nimž se po čase rádi vracíme. Některá fota a videa mohou přenést naši mysl zpět v čase. Stačí přivřít oči...

Radio Dechovka: FotoalbumV rubrice Radio Dechovka najdete snímky ze studia, záběry z rozhovorů se zajímavými hosty, nebo prostě jen humorné okamžiky zachycené prostřednictvím objektivu – třeba i náhodou.

Rubrika Koncerty a festivaly je vyhrazena pro fotografie z nejrůznějších vystoupení, pod širým nebem i uvnitř. Ať už takový kulturní podnik pořádáte, či jste byli jen jeho návštěvníky, můžete nám poslat několik nejzajímavějších záběrů. Pokud nebudou výrazně nekvalitní, zejména rozostřené, rádi je zveřejníme. Připojte, prosím, i pár řádků průvodního slova. Na fota bez jediného písmene v e-mailu nereagujeme – těžko si můžeme domyslet, co na snímcích vlastně je. Děkujeme za pochopení.

Do rubriky Vaše foto zařazujeme snímky z vašeho okolí, které nemusí nutně přímo souviset s dechovou muzikou nebo Radiem Dechovka.

UPOZORNĚNÍ: Z kapacitních důvodů až do odvolání pozastavujeme aktualizace rubrik Koncerty a festivaly i Vaše foto. Vámi zaslané snímky budeme pouze archivovat pro případné pozdější využití. Děkujeme za pochopení.

Radio Dechovka: E-mailKontaktní e-mail pro zasílání fotografií: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...