Na kávičku: Hosté Radia Dechovka

Radio Dechovka: Na kávičku

První dechovkové radio čas od času vítá ve svém studiu významné osobnosti více či méně spjaté s dechovou muzikou. Hodinový rozhovor, tedy občasník Na kávičku, vysíláme obvykle v neděli vpodvečer od 17:00 hodin coby pokračování Nedělní pohody. Hosté ale přicházejí i do dalších našich pořadů, jako jsou Písničky s Miloněm, Čaj o čtvrté nebo Svět dechovky.

Budeme rádi za vaše ohlasy, koho byste rádi slyšeli u mikrofonu Radia Dechovka, kdo by měl být pozván na rozhovor. Může jít o zpěváky, hudebníky, kapelníky, textaře... Vaše tipy nám budou cennou inspirací. Uvítáme i nabídky samotných kapel, které by rády přijely představit svou tvorbu. Nemusí se jednat samozřejmě jen o nejznámější orchestry. Radio Dechovka podporuje i malé, či teprve vznikající, nebo amatérské soubory. Vaše náměty očekáváme na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

140501-RichtermocovaPozvání na kávičku přijala starostka Kojetic Věra Richtermocová. Na Radiu Dechovka si s ní budeme povídat v pondělí 5. května od 14 hodin. Jak pamatuje hospodaření na vsi? Co říká tomu, že se na nádraží chystáme chovat slepice?

Radio Dechovka: Na kávičku – Eva a VašekEva a Vašek přijeli na rozhovor do Radia Dechovka. Povídali si s Františkem Dočkalem i posluchači. Poslechněte si záznam vysílání a podívejte se na fotografie ze studia.

Radio Dechovka: Čaj o čtvrté – Blanka TůmováJak se Blanka Tůmová dostala od popu k lidovce a s jakými kapelami zpívala před Veselkou? To a mnohé další prozradila v rozhovoru s Martou Adámkovou v pořadu Čaj o čtvrté.

Radio Dechovka: Na kávičku – zastupitelé PředbojeV neděli 15. 1. vpodvečer jsme ve studiu uvítali starostu a místostarostu Předboje. František Dočkal s nimi hovořil o životě na vesnici, o úspěších a dalších plánech obce.

Radio Dechovka: Druhý poločas – Miroslav Surka starší i mladšíZpěvák kapely Žádovjáci a jeho syn trumpetista. To jsou Miroslav Surka st. a Miroslav Surka ml. Oba byli 7. září hosty Druhého poločasu. Máme pro vás záznam rozhovoru a fotografie.

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.
Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...