Ve dnech od 9. do 12. dubna 2015 se Radio Dechovka poprvé představí na veletrhu FOR SENIOR. V rámci souboru veletrhů FOR FAMILY se v pražských Letňanech souběžné konají také 5. veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS a 11. veletrh potřeb pro děti FOR KIDS.

Veletrh FOR SENIOR je největší odbornou veletržní akcí v Čechách zaměřenou na tuto cílovou skupinu. Mnoho vystavovatelů se na veletrh vrací opakovaně a každý rok jejich počet vzrůstá. Nechybí zde zástupci cestovních kanceláří s nabídkou lázeňských pobytů pro seniory, organizace nabízející aktivity pro využití volného času, firmy s potravinovými doplňky nebo instituce zaměřené na vzdělávání seniorů.

Vedle široké nabídky výrobků, které seniorům usnadní a zpříjemní život, nabízí i zajímavý a odborný doprovodný program. Na návštěvníky zde čeká 1. ročník turnaje FOR SENIOR Pétanque Cup dvojic nebo 1. ročník turnaje v nordic walking neboli severské chůzi na 1200 metrů. Český klub bezpečnostních služeb z.s. seznámí návštěvníky s národním akčním plánem podporujícím pozitivní stárnutí pro období let 2013-2017, s principy navrhování bydlení pro seniory a hendikepované osoby nebo s využitím chráněných dílen pro konstrukci asistivních prvků.

Odpočinek od ruchu veletrhu nabídne kino kavárna, kde budou promítány krátké filmy zaměřené na bezpečnost seniorů v běžném životě. 

Stánek Radia Dechovka

Náš stánek najdete v hale č. 6. Těšit se můžete na setkání s našimi moderátory a dalšími zajímavými hosty. O časovém harmonogramu vás budeme průběžně informovat jak ve vysílání tak i na stránkách Radia Dechovka.

Veškeré informace o místě konání, možnostech dopravy, vstupném, možných slevách a provozní době najdete na stránkách veletrhu zde.

S Radiem Dechovka na veletrh zdarma

Jako poděkování za vaši přízeň nabízíme posluchačům Radia Dechovka vstupenky zdarma. Jejich počet je však omezený, proto neváhejte a v případě zájmu nás kontaktujte emailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo telefonicky na čísle 311 280 282. Rezervované vstupenky si budete moci vyzvednout v kojetickém studiu nebo v určený čas před veletržním areálem v den vaší návštěvy.

Budeme se na vás těšit!

 

FOR SENIOR cerv

  

F PETS CERVENE

 

F KIDS CERVENE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.
Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...