Radio Dechovka: Spolupráce

Posluchači prvního dechovkového radia mohou slyšet pozvánky na vaše akce ve vysílání. Navažte spolupráci s Radiem Dechovka.

 

Organizujete festival, lidovou veselici, vystoupení jediné kapely, nebo jinou kulturní akci, na které bude mít hlavní slovo dechová či folklórní hudba? Vaše pozvánka se může objevit ve vysílání pravidelné rubriky Kulturní servis. Níže se dozvíte, za jakých podmínek můžete dát o své akci vědět, stačí si odpovědět na několik otázek.

   
Chci zveřejnit pozvánku a mám zájem o spolupráci s Radiem Dechovka

V případě, že se rozhodnete propagovat Radio Dechovka např. na plakátech, na vstupenkách, přímo v místě konání akce nebo na vašich internetových stránkách, zařadíme pozvánku do minimálně 8 krát před konáním akce v rámci Kulturního servisu ve vysílání. Zájemci mohou zasílat informace obsahující návrh formy prezentace, termín, přesné místo konání (nejlépe včetně adresy), výčet vystupujících, cenu vstupného, předpokládanou návštěvnost, další zajímavosti a pokud možno i odkaz na internetové stránky, kde lze získat všechny podrobnosti, na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

   
Chci zveřejnit pozvánku, ale zároveň nechci,
nebo nemohu s Radiem Dechovka
spolupracovat

Nevadí, i přesto vám nabízíme možnost, jak u nás pozvánku zviditelnit:

Zcela zdarma vám dle možností zajistíme odvysílání pozvánky v rámci Kulturního servisu. Přednost mají ale vždy pořadatelé, kteří s Radiem Dechovka spolupracují. Dovolujeme si proto upozornit, že si vyhrazujeme právo rozhodnout o neodvysílání, a to bez dalšího upozornění. Zájemci o bezplatnou službu mohou zasílat informace obsahující termín, přesné místo konání (nejlépe včetně adresy), výčet vystupujících, cenu vstupného a další zajímavosti na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 07:45 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Přinášíme přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...