Eva a Vašek navštívili v neděli 25. 4. 2010 Radio Dechovka. V exkluzivním interview s Romanem Mischkou mimo jiné dokázali, že hrají i skutečnou dechovku! Poslechněte si záznam celého rozhovoru a nenechte si ujít ani fotografie ze studia.

Radio Dechovka: Na kávičkuPrvní dechovkové radio poctila 25. dubna 2010 mimořádná návštěva. Hosty pořadu Na kávičku se stali Eva a Vašek. Roman Mischka je zpovídal mezi 17. a 18. hodinou. Otázek bylo zodpovězeno nespočet. Ptal se nejen moderátor, ale také samotní posluchači. Mnoho jich zaslalo své dotazy předem prostřednictvím e-mailu, řada dalších měla jedinečnou příležitost, prohodit s populárním duem pár slov po telefonu přímo ve vysílání. Volali pánové i dámy, a to dokonce i ze zahraničí.

Radio Dechovka: Exkluzivní rozhovor s Evou a VaškemJeště před živě vysílaným rozhovorem se na internetových stránkách Radia Dechovka rozhořela v diskuzním fóru debata, zda-li Eva a Vašek vlastně vůbec hrají dechovou muziku. Oblíbená dvojice hned v úvodu interview ujistila všechny pochybující, že se může pochlubit nebývale bohatým repertoárem čítajícím i skutečnou dechovku.

Posluchači se také dozvěděli, co si Eva s Vaškem na svých nekonečných cestách z jednoho koncertu na druhý pouštějí v autě, jakou hudbu mají rádi, i které vlastní písničky považují za nejvydařenější. Eva dále prozradila, že ráda vaří. Vašek zauvažoval, v jakých zemích ještě nekoncertovali.

Na řadu přišly i méně veselé otázky. Roman Mischka zmínil výpady bulvárního tisku vůči Evě a Vaškovi. Ti pohovořili o tom, jak se s negativní kampaní proti sobě vyrovnávají.

Dozvěděli jsme se rovněž, jaká DVD a další projekty Eva s Vaškem chystají, kde hledat kompletní plán jejich vystoupení, zda-li Eva nelituje toho, že studovala operní zpěv, ale v opeře nyní nevystupuje a padlo mnoho dalších otazníků.

Chcete-li si poslechnout všechny odpovědi, přehrajte si níže záznam celého pořadu Na kávičku – včetně písniček, které pro posluchače vybíral sám Vašek.

Interview s Evou a Vaškem vyvolalo značný posluchačský ohlas. Radio Dechovka se tedy těší, že hlasy těchto milých hostů nebylo ve vysílání slyšet naposledy…

 

Zvukový záznam si můžete přehrát zde kliknutím na ikonu s šedou šipkou:

Prohlédnout si můžete také několik fotografií pořízených během vysílání:

Radio Dechovka: FotoalbumFotoalbum: Kliknutím na malý náhled snímku si otevřete foto v plné velikosti.

Radio Dechovka: GalerieV rubrice Galerie > Radio Dechovka můžete zhlédnout také videozáznam celého rozhovoru.

Radio Dechovka: Na kávičkuPodrobnosti o všech dosavadních rozhovorech včetně fotografií ze studia najdete v rubrice Program > Na kávičku.

ico_hudba3Záznamy všech rozhovorů i aktuální vydání periodických pořadů si můžete kdykoliv přehrát v rubrice Audio: Zvukový archiv.

 

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.
Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...