Radio Dechovka: Písničky na přání každý den!Radio Dechovka od Nového roku splnilo četné prosby posluchačů! Písničky na přání jsou od ledna každý den od 11 do 13 hodin. Nechte zahrát vašim blízkým!

servis01Radio Dechovka vysílá na středních vlnách (SV), na kmitočtu AM 1233 kHz. Přinášíme vám několik technických informací a praktických rad, jak mít příjem 1. dechovkového rádia co nejkvalitnější.

header-old-country-polka-time

Poslechněte si pořad Old Country Polka Time, který v USA vysílají pro české imigranty krajané Jana a Libor Vítů.


liborjana vitu old country polkaHrají známé české písničky s věnováním a navrací tak krajanům vzpomínky na jejich rodnou zem.

Jejich pořad si můžete pustit na Radiu Dechovka vždy v noci z pátku na sobotu v 01:00 hodinu a v repríze potom v sobotu a v neděli v 11:00 hodin. Současně je pořad vysílán i na michiganském rádiu v USA,  se kterým Vítů taktéž spolupracují a šíří tak českou dechovku v Americe.

"Jsme oba - Libor i já rození Moraváci , já od Hodonína a Libor z Kuželova. Než jsme přišli sem (žijeme zde 45 let), žili jsme a pracovali 8 let na Slovensku v Banske Štiavnici, takže nám Slovenština nedělá problémy. Máme spoustu známých muzikantů, kteří tu u nás vystupovali a zásobili nás muzikou. Také jsme si obstarali hodně sami a díky Evě a Vaškovi, kteří nám doplnili naši sbírku nádhernou hudbou, můžeme hrát a hrát. Jen naši posluchači mají rádi ty "staré", které znají online kasina. Když posloucháme vaše Radio Dechovka, tak je to jako doma. Naše rodina žije na Slovensku i na Moravě. Jsme moc rádi, že se vám to líbí, a že s námi chcete spolupracovat. Jsme už staří, ale snad  ještě chvili budeme rozdávat lidem radost a usměvy!"

 

Jejich stránky si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

140614-narozeniny--frontV sobotu 14. června 2014 jsme společně s vámi slavili páté narozeniny RD. Podívejte se na fota ze slavnosti, která proběhla před naším studiem, na perónu nádražíčka v Kojeticích.

Radio Dechovka: Dechovkový kalendář

Aktuální pozvánky na kulturní akce vám nyní nabízíme přímo ve vysílání. Kulturní servis vysíláme každý všední den vždy v 07:45 a dále během vysílání.

Radio Dechovka: Dechovkový kalendář

Programové tipy

 header-old-country-polka-time

Old Country Polka Time
Pořad krajanů Jany a Libora Vítů z USA
Současně je pořad vysílán i na michiganském rádiu v USA a tak se šíří česká dechovka v Americe.

 

adostSpotřebitelský magazín A DOST! a moderátor Jan Tuna na Radiu Dechovka. Každou sobotu a neděli od 10 hodin uslyšíte, jak dopadly testy výrobků a dozvíte se rady, jak nenaletět na triky obchodníků.

 

 

 


 

Prohlédněte si celé programové schéma...

Živé vysílání

Aktuální program Živé vysílání Radia Dechovka

Právě teď ve vysílání:
Od 22:20 do 07:00 hodin
Hudební proud
Jen ta nejlepší dechová muzika z Čech, Moravy a Slezska.

Od 07:00 do 19:00 hodin
Hezky od podlahy
Moderovaný program.

V 07:45 hodin
Kulturní servis
Radio Dechovka: Kulturní servis
Přinášíme přehled kulturních tipů.

Od 11:00 do 12:00 hodin
Písničky na přání
Radio Dechovka: Písničky na přání
Muzika s věnováním podle vašich objednávek.


Od 19:00 do 19:30 hodin
Orchestrální půlhodinka
Radio Dechovka: Orchestrální půlhodinka
Třicet minut vyhrazených výhradně instrumentálním skladbám.

Od 20:00 do 21:00 hodin
Táborový oheň
Radio Dechovka: Táborový oheňOd 22:00 do 22:20 hodin
Hospodská zábava
Radio Dechovka: Hospodská zábava
Blok košilatých písníček – vysíláme s hvězdičkou.

Seznamte se s celým programem Radia Dechovka...
Web Horor Film

Web Kino Svět

 

Radio Dechovka: Reklama – CS film


CS film, partner Radia Dechovka,              
vás zve ke sledování pořadů »
          
 

CS film: Filmové noviny

CS film: Staré pověsti české

 

RDlogo03Všechna práva vyhrazena © 2009-2018 RADIO DECHOVKA – RadioPraha s.r.o.
 
Jakékoliv využití textu, grafiky, fotografií či zvukových záznamů z toho webu je bez souhlasu RadioPraha s.r.o. zakázáno. Na obsah tohoto webu lze odkazovat výhradně na úrovni konkrétních stránek. Zakázáno je jakékoliv zveřejňování i jiné šíření odkazů na jednotlivé prvky, jako jsou samostatné zvukové záznamy, fotografie nebo grafika (s výjimkou jednoznačně deklarovaných promo bannerů).

Optimalizace webu: rozlišení 1024 × 768 a vyšší, prohlížeče MS Internet Explorer 8 a vyšší nebo Mozilla Firefox 3.5 a vyšší – více o novém webu...